Лидл откри днес три нови магазина във Видин, Враца и Козлодуй, съобщиха от веригата магазини за хранителни и нехранителни стоки.
Лидл стъпи у нас през ноември миналата година, като отвори едновременно 14 магазина в 11 града. През тази година разрастването на веригата продължава, като към днешна дата има 27 действащи обекта в 20 града в страната.
И трите нови обекта са на мястото на „Плюс“, след като са били изцяло обновени в концепцията на веригата Лидл. От ноември миналата година Лидл официално пое целия бизнес на Плюс у нас.
Досега веригата е създала над 1000 работни места в България. Компанията построи и логистичен център със 116 рампи за прием на стоки и обща площ 38 хил. кв. м.
Германската верига оперира с над 9 хил. магазина в 25 европейски държави.


Хванаха за ден 39-ма шофьори с алкохол или наркотици
Мъж скочи от тераса и почина на място
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Утре е обявен код за опасно горещо време в цяла България
Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканските пътища
Манчестър на Анди Бърнам е градоустройствен урок за Лондон
Изкуственият интелект може да оскъпи живота ти, без да разбереш защо
Европа има 6 млрд. причини за нов налог върху купувачите в интернет
Без дипломация, моля, ние сме американци
Европейските оръжейни компании са пред нов фронт от проблеми
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Ралица Асенова с "факти и неудобни истини" за казуса "Петрохан"
Синдикатите не харесват бюджета, КНСБ готви протест
Двата икономически стълба, които поддържат Русия на Путин, може да се сринат
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
преди 15 години Влязох веднъж в Лидл, и се чудих какво да си купя. Едва успях да изхарча 10 лв. Отивам до дадени продукти и не ме привличат. Не мога да го обясня. Някакви неизвестни марки. Много фактори. Както и да е. За всеки си има влак.Обаче как се блъскаха хората в този магазин... това е много странно. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Ами като сте толкова доволни пичове не Ви ли прави впечатление, че промоционалните им стоки са толкова малко като бройки и по този начин само подлъгват хората да ходят и да пазаруват в техните магазини. А стоката им е пълен провал. Даже не е и толкова евтина дори напротив в Кауфланд има много повече стока и промоционалните им продукти също така са повече и също така има по-евтина стока от Лидл. Но все пак хората докато научат измамата трябва да мине време. В София вече ги хванахме... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години че че= че не отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Аз съм с впечатление, че че им е лоша стоката. Смятам, че там съотношението цена/качество е много добро. Просто това са вече реалностите - има конкуренция. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Този магазин предлага изключително фалшива стока, казвам това от опит. Министри и премиери, президенти и всякакъв род комисии направете проверка на тези магазини не заради друго или това, че било евтино, ами заради това, че стоката е много, много вредна и 100% с итекъл срок само дето е преопакована. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Създала била 1000 работни места...А колко ли работни места е отнела косвено. Та то там няма почти нищо българско, само евтини и некачествени вносни ***. Лидл и Пени Маркет са бич за българина и рай за тъпака, който търси най-евтиното. Най-евтиното просто няма как да е едновременно и качествно и лека полека трови народа. отговор Сигнализирай за неуместен коментар