Лидл откри днес три нови магазина във Видин, Враца и Козлодуй, съобщиха от веригата магазини за хранителни и нехранителни стоки.
Лидл стъпи у нас през ноември миналата година, като отвори едновременно 14 магазина в 11 града. През тази година разрастването на веригата продължава, като към днешна дата има 27 действащи обекта в 20 града в страната.
И трите нови обекта са на мястото на „Плюс“, след като са били изцяло обновени в концепцията на веригата Лидл. От ноември миналата година Лидл официално пое целия бизнес на Плюс у нас.
Досега веригата е създала над 1000 работни места в България. Компанията построи и логистичен център със 116 рампи за прием на стоки и обща площ 38 хил. кв. м.
Германската верига оперира с над 9 хил. магазина в 25 европейски държави.


Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Всички зони за къпане във Варненска област са с отлично качество
Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка
Без дипломация, моля, ние сме американци
Европейските оръжейни компании са пред нов фронт от проблеми
AI супербалонът е готов да се спука, предупреждават хедж фондове в Китай
Стармър напуска „Даунинг стрийт“ без ясна политическа идентичност
Ford наема отново инженери, тъй като AI не се справя с качеството
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас
Инцидент с атракцион в Антоново: Баща и дете паднаха от люлка на панаир
Божанов: Управляващите си играят с огъня
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
преди 15 години Влязох веднъж в Лидл, и се чудих какво да си купя. Едва успях да изхарча 10 лв. Отивам до дадени продукти и не ме привличат. Не мога да го обясня. Някакви неизвестни марки. Много фактори. Както и да е. За всеки си има влак.Обаче как се блъскаха хората в този магазин... това е много странно. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Ами като сте толкова доволни пичове не Ви ли прави впечатление, че промоционалните им стоки са толкова малко като бройки и по този начин само подлъгват хората да ходят и да пазаруват в техните магазини. А стоката им е пълен провал. Даже не е и толкова евтина дори напротив в Кауфланд има много повече стока и промоционалните им продукти също така са повече и също така има по-евтина стока от Лидл. Но все пак хората докато научат измамата трябва да мине време. В София вече ги хванахме... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години че че= че не отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Аз съм с впечатление, че че им е лоша стоката. Смятам, че там съотношението цена/качество е много добро. Просто това са вече реалностите - има конкуренция. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Този магазин предлага изключително фалшива стока, казвам това от опит. Министри и премиери, президенти и всякакъв род комисии направете проверка на тези магазини не заради друго или това, че било евтино, ами заради това, че стоката е много, много вредна и 100% с итекъл срок само дето е преопакована. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 15 години Създала била 1000 работни места...А колко ли работни места е отнела косвено. Та то там няма почти нищо българско, само евтини и некачествени вносни ***. Лидл и Пени Маркет са бич за българина и рай за тъпака, който търси най-евтиното. Най-евтиното просто няма как да е едновременно и качествно и лека полека трови народа. отговор Сигнализирай за неуместен коментар