Ръководството на "Еврохолд" и председателят на надзорния съвет на компанията Асен Христов изказаха благодарност на всички 1700 служители на дъщерните "ЕРМ Запад" и "Електрохолд", които в продължение на 72 часа са отстранявали авариите и повредите, възникнали в резултат на обилния снеговалеж и тежките метеорологични условия в страната, за да осигурят нормалното функциониране на домакинствата и бизнеса.
"Еврохолд" благодари и на клиентите на "Електрохолд" и абонатите на "ЕРМ Запад" за тяхното разбиране и доверие в изключително сложната обстановка, особено на тези в труднодостъпните и отдалечени села и планински райони.
Снимка: Еврохолд
Компанията уточнява също, че държавният Електроенергиен системен оператор се нуждаеше от допълнително време, за да отстрани тежките повреди по мрежата високо напрежение и да захрани с необходимата електроенергия трите електроразпределителни предприятия в страната.
"Еврохолд" призовава политиците в България да не спекулират в сегашната ситуация и да не смесват политиката с бизнеса.


Над 100 тона отпадъци събрани във Варна по време на кампанията „Да изчистим България заедно“
В сила е пропускателен режим по алеите "Дамба" и "Двореца" в Балчик
Киселова: Докладът на ДАНС за Баба Алино съдържаше информация, засягаща националната сигурност
Три зодии, на които животът често предоставя възможности в изобилие
Виц на деня - 10 юни
Сметките за AI са по-високи от всякога, а моментът за плащане наближава
САЩ и Израел не могат да скрият различията си за Иран
SpaceX, Anthropic, OpenAI ще прoменят историята за IPO на гигантски компании
Петролът тръгна нагоре след новите удари на САЩ срещу Иран
Пригответе се за потоп от петрол веднага щом Ормузкият проток отвори отново
Гениално или ексцентрично - „циклопското око“ на Citroen
Volkswagen премахва част от екстрите в колите
Два напомпани хечбека унижиха Lamborghini Revuelto
Една грешка създаде златните джанти на Subaru
Изкуственият интелект на TikTok вече е в 7 милиона коли
Управителят на НЗОК д-р Петко Стефановски подаде оставка
Стоянов, МО: Спряхме предоставянето на оръжия за Украйна, не продажбата
3-4 евро за топка сладолед в Гърция, определиха цената като спекула
НАСА одобри италиански астронавт в мисията Артемида III