На 25 март от борсата съобщиха, че другото дружество на групата - Интерлоджик-Имоти АД е сключило предварителен договор също на 23.03.2005 г., за покупка на апартаменти, намиращи се в кв. Драгалевци, под условие, че сключването на окончателния договор ще бъде одобрено от предстоящо Общо събрание на акционерите (ОСА) на дружеството.
За последните две седмици цената на акциите на Интерлоджик-Имоти се понижи с 54,5% до 390,71 лв. за акция средна цена днес.
Днес книжата на Интерлоджик-лизинг АД се търгуваха при средна цена 75,41 лв. при обем от 2 799 акции. През март дружеството извърши първично публично предлагане на акции при емисионна стойност 40 лв. Между 19 и 25 януари се продадоха 62 571 акции, срещу общо 2,51 млн. лв. на Интерлоджик-лизинг.
Съветът на директорите на Интерлоджик-Имоти е гласувал за десетократно увеличение на основния капитал с 248 390 акции при емисионна стойност 20 лв. за акция с номинал 10 лв., съобщи БФБ-София. Новото увеличение на капитала ще бъде осъществено чрез издаване на търгуеми права.
През октомври 2004 г. при емисионна цена от около 40 лв. бяха продадени 19 844 акции.
Свързани компании:
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Откриха труп до НДК
Жена загина, след като бе блъсната от кола
Търсят управители на ДКЦ „Иван Рилски“ в кв. „Аспарухово“ и Дентален център I във Варна
Откриха процедура за избор на съдебни заседатели при Окръжен съд – Варна
Община Варна отличи бронзовия медалист по щанги Христо Христов
Доц. Георги Лозанов: Свободата на словото отстъпва пред епохата на автократите
Пловдив остава сред най-активните имотни пазари в България въпреки по-внимателното поведение на купувачите
AI и облачни услуги и нови пазари ускоряват растежа на Shelly Group
Елизабет Економи: Тайван стана основен проблем за Тръмп и Си, част 1
Елизабет Економи: Тайван стана основен проблем за Тръмп и Си, част 2
Провали ли се наистина електромобилът?
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Lamborghini показа специална версия на Revuelto
Дилъри на Toyota бият тревога за недостиг на масло
Полицията с допълнителни действия за охрана на Вечното дерби
Мирчев за инцидента: Нито някой ме е бил, нито аз съм бил някого ВИДЕО
Море 2026 г.: Фрапе - 3€, комплект чадър и шезлонг достигат 23€
КЗК обвини 7 фирми в картел при доставка на болнична храна и на машини за добив и строителство