На 12 декември 2024 г. от 10.00 ч. ще се проведе тържествената церемония по връчване на дипломите на абсолвентите от випуск 2024 на Висшето училище по застраховане и финанси (ВУЗФ) в аулата на университета.
Специален гост на церемонията ще бъде д-р Петко Николов, служебен министър на икономиката и индустрията, който ще отправи приветствие към всички абсолвенти. Сред гостите на събитието ще бъдат и Негово Високоблагоговейнство ставрофорен иконом Николай Георгиев и Ангел Стойков, председател на Националното представителство на студентските съвети, които също ще поздравят и отправят благопожелания към дипломантите на ВУЗФ.
По време на събитието абсолвентите ще положат клетвата на възпитаниците на ВУЗФ, а ректорът на висшето училище, чл.-кор. проф. д.ю.н. Борис Велчев, ще връчи специални отличия и грамоти на студентите, постигнали най-висок успех и резултати по време на следването си.
В рамките на официалната церемония ректорът ще награди и преподавателя, избран от студентите на бизнес университета за „Преподавател на годината“ за 2024.
Ректорът и академичното ръководство на Висшето училище по застраховане и финанси канят всички дипломанти и техните гости да заемат местата си в аулата не по-късно от 9:30 ч., за да присъстват на един незабравим празник за абсолвентите и преподавателите във ВУЗФ.


Ще поскъпнат ли самолетните билети в Европа заради кризата в Иран?
ЕС активно ще следи разпространението на хантавируса
Кой избива делфините в Черно море?
Българите са сред най-малкото пътуващи с влак в ЕС
Опасно време през уикенда, възможни са валежи до 50 литра на квадратен метър
Лагард: Намираме се в повратен момент за реформирането на ЕС
Завръщането на Тръмп води до отлив на $3 млрд. китайски инвестиции във ВЕИ
Заплахата на Си затвърди Тайван като главен риск в отношенията между САЩ и Китай
Си обеща, че Китай ще отвори икономиката си още повече към света
Задържането на кораб край ОАЕ усложни усилията на САЩ за мир с Иран
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
Панчугов пита: Какви щети ще нанесе двойнствената политика на Радев?
Ботев Вр спечели срещу Монтана в дербито на Северозапада
Община Велинград доброволно пресуши Клептуза: Кой е наредил строителни дейности?
А1 и MAX Sport излъчват Диамантената лига в Шанхай с Божидар Саръбоюков