Fibank (Първа инвестиционна банка) стартира кампания за плащания с дебитни и кредитни карти Mastercard, издадени от банката, която ще продължи до 28 февруари 2026 г. и предлага изключително интересни награди. Един от клиентите ще спечели All inclusive почивка за двама на кораловата перла сред туристическите дестинации – Малдивите, в хотел 5 звезди, с включени самолетни билети, трансфери от и до летището. Десет печеливши пък ще могат да се насладят на възможностите на смартфона iPhone 17 Pro.
Условие за участие в кампанията на Fibank е клиентът да реализира сума от 1000 лева във всеки един от месеците на кампанията (декември 2025, януари 2026, февруари 2026) по своята дебитна и/или кредитна карта. Всяка сума от плащания в размер на 1000 лева осигурява на притежателя й два шанса за спечелване на награда при кредитна карта, а при плащания с дебитна карта – 1 участие при тегленето на наградата. Максималният брой участия на клиент е 15.
Fibank и Mastercard предлагат богато разнообразие от дебитни и кредитни карти за различни цели. Освен стандартните Debit Mastercard и Mastercard Standard, банката предлага златни и платинени карти с атрактивни предимства и участие в бонус програми. Специално за дамите, ПИБ разработи съвместно с Mastercard картата Platinum First Lady, с която те получават не само първокласно обслужване и персонален подход, но и значителни отстъпки и привилегии, където и да се намират.


Рубио: България беше сред полезните за САЩ съюзници в НАТО по време на войната с Иран
Срещата с Тръмп даде на Си Дзинпин нещо, за което отдавна копнееше
Министър Ивкова: Онкологичният скрининг, като метод за вторична профилактика, е сред приоритетите ми
Ще поскъпнат ли самолетните билети в Европа заради кризата в Иран?
ЕС активно ще следи разпространението на хантавируса
Квантови сензори в Космоса ще са следващата революция в прогнозата за времето
В. Панев: Инфлацията може да се овладее с намаляване на паричното предлагане
Корейският фондов пазар е в плен на спекулативна мания
Лагард: Намираме се в повратен момент за реформирането на ЕС
Завръщането на Тръмп води до отлив на $3 млрд. китайски инвестиции във ВЕИ
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
Нов украински прехващач може да подсили отбраната на Европа
DARA и "Бангаранга" са на финал на Евровизия
Денисиньо е новият шампион на Hell’s Kitchen, грабна 50 000 евро
Еврото, цените и властта: Накъде върви държавната намеса?