ЗАД „Армеец“ продължава устойчивото си възходящо развитие и отново получава престижно международно признание с включването му в класацията SEE TOP 100 на SeeNews – авторитетен годишен ранкинг, оценяващ най-големите компании, банки и застрахователи в Югоизточна Европа.
В изданието на класацията за 2024 г. дружеството подобрява своето представяне и заема 24-о място в категорията, като се изкачва с една позиция спрямо предходната година. Присъствието на ЗАД „Армеец“ сред първите 25 най-големи застрахователни компании в Югоизточна Европа е силен показател за ефективното управление, дългосрочната стратегия и значимия принос на дружеството към развитието на застрахователния сектор в страната.
Екипът на ЗАД „Армеец“ изразява благодарност към своите клиенти и дългогодишни партньори за оказаното доверие, което е ключов фактор за постигнатите резултати. В навечерието на 30-ата си годишнина през 2026 г., компанията ще продължи да надгражда своето портфолио, да предлага висок стандарт на обслужване и да създава устойчиви решения в полза на икономическото развитие на България и региона.


МВР във Варна с важни съвети към всички шофьори
Слънчево, но студено време в цялата страна днес
Тежка катастрофа със загинал
15 машини са обработвали пътищата във Варна
ВВМУ "Н.Й. Вапцаров" във Варна става на 145 години
Иран блокира телефонните и интернет мрежи в опит да потуши протестите
Несигурност и недостиг на кадри оформят бизнес средата през 2026 г.
Франция отхвърля сделката с Меркосур на фона на фермерски протести в Париж
Rio Tinto и Glencore на прага да създадат най-голямата минна компания в света
Срещата на Тръмп за Венецуела се превръща в парад американските петролни титани
Край на екрана в колата – всичко излиза на стъклото пред шофьора
Toyota направи още по-свирепа GR Yaris
Шофьори на камиони вече се глобяват за спане в кабината
Mercedes влиза в пряк дуел с Tesla
Porsche призна за грешка с най-популярния си модел
Стотици аплодисменти за премиерата на „Мамник“
4 по Рихтер разлюля Централна Турция
Нова криза в столицата: След боклука, София не се справя и със снега
Първо заседание за годината на правителството в оставка
Пътят Русе-Бяла е затворен заради катастрофа, има загинал