Индустриален парк „Марково“ се открои като един от най-атрактивните проекти в рамките на първата национална конференция за индустриални имоти БГСКЛАД. Водещо предимство за проекта са гъвкавите схеми за развитие на инвестиционната компания Галакси Инвестмънт Груп, като изграждане на индустриални проекти по конкретно задание, както и отличната локация на зоната.
В рамките на конференцията от компанията съобщиха още, че вече има регистриран сериозен инвеститорски интерес и припомниха, че е възможна продажбата на различни по големина парцели, съобразени изцяло с бъдещата дейност, която ще се развива в зоната.
Разположен в южната част на града, само на 14 км и с лесен достъп до Автомагистрала Тракия и на по-малко от 5 км от Митница Пловдив, проектът е сред най-атрактивните в района. Добрата транспортна инфраструктура на парка осигурява и достъп до железопътни линии, а само на 10 км се намира Международно летище Пловдив. В близост до Индустриален парк Марково преминават основни пътни артерии и три от паневропейските коридори.
Индустриален парк „Марково“ е с площ 158 000 кв.м и разполага с различни по големина парцели, подходящи за производствена, складова, търговска и обществено обслужващи дейности. Дава се възможност за обединяване и разделяне на парцелите, съгласно изискванията на бъдещите инвеститори и развитието на техните проекти.
Зоната е с изградена инфраструктура, като сред основните предимства е възможността за газификация, което допринася за по-голямата ефективност на бъдещите производства. В процес на изграждане е и вътрешна пътна мрежа. Това прави проекта още по-атрактивен за инвеститорите, които предпочитат да закупят парцел, с осигурен безпроблемен достъп и развит до фаза, в която могат да стартират инвестициите си веднага.


Паркингът на Кооперативния пазар във Варна поскъпна
Почина легендарният моден дизайнер Валентино
Борисов: Имам по-голяма вяра на Радев, отколкото на ПП–ДБ
Днес Румен Радев ще депозира оставката си
Таро хороскоп: Какво вещаят картите на 20-ти януари?
Micron: Има "безпрецедентен" недостиг на чипове за памет, подхранван от AI
Ерата на изобилните ресурси за война на Русия приключва
Базуката на ЕС: Ще бъде ли използван инструментa против принуда за Гренландия
Унгарската Mol ще купи дяла на "Газпром" в санкционираната сръбска рафинерия
Източна Европа взе втората най-важна позиция в ЕЦБ
Филтър за кафе в жабката решава основен проблем
Mazda спира два от малките си модели
Най-продаваните мотоциклети в България през 2025
Най-мощният Land Cruiser 300 идва в Европа, но няма да е за всички
Половината коли в България са дизелови
Гърция пуска пътя, отваря се граничният преход „Рудозем – Ксанти“
Протест в Цюрих: Тръмп не е добре дошъл в Швейцария
Избраха българския проект за Венецианското биенале
Европа замисля ново НАТО - без САЩ, но с Украйна
Протест в Дания „Make America Go Away“