За да бъде отстранен Сергей Станишев трябва движение "Окупирай Позитано", заяви в ефира на bTV бившият депутат от "Коалиция за България" Татяна Дончева. Тя заяви, че лидерът на столетницата "не е Жан Виденов" и няма да подаде оставка сам.
"Десетима души му искат оставката, той си избира едно име и казва "Кой е Румен Петков, че да ми иска оставката?", заяви категорично Дончева. Според нея има шанс за това правителство, ако Орешарски "спре да гледа в една точка", а Станишев - "спре да говори като Кашпировски по телевизора".
ДПС е прекалила с исканията си за заместник министри и областни управители, а ръководството на БСП безропотно се съгласява с тях. Сегашното ръководство може да излезе и да каже има искания, които не можем да реализираме - ако се наложи ще повторим изборите, коментира още бившият депутат от БСП.
За нея е нужно ново лице на партията и завръщането на Георги Първанов не е лошо за БСП. Дончева обаче заяви, че не е нужно Първанов да стане лидер на партията, а просто да се върне в ръководството.
Поведението на Волен Сидеров е подобно на това на Станишев, заяви още Дончева. Според нея той е трябвало да поиска действително експертно правителство. В момента в кабинета "Орешарски" също има лица, които са издигнати с подкрепата на "Атака", смята Дончева.


Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Утре е обявен код за опасно горещо време в цяла България
Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканските пътища
От 1 август допълнителни лаборатории ще изследват пробите на шофьорите за наркотици
18-годишен шофьор загина в катастрофа
Изкуственият интелект може да оскъпи живота ти, без да разбереш защо
Европа има 6 млрд. причини за нов налог върху купувачите в интернет
Без дипломация, моля, ние сме американци
Европейските оръжейни компании са пред нов фронт от проблеми
AI супербалонът е готов да се спука, предупреждават хедж фондове в Китай
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
Най-накрая: Демерджиев обяви, че ще има нови лаборатории за изследване на кръвни проби
Нинова за Радев: Обеща да не вдига данъците, а ги вдигна - хората ще обеднеят
Месечна прогноза: Очаква ни парещ юли, температурите стигат 40°С


преди 13 години Ако си прав за Стоилов и Дончева-и него не го искам, но по принцип няма лошо лидер на лява партия да му липсва арогантност. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години не, ти просто взе да минаваш границите:)обаче е хубаво, че признаваш-за разлика от теб аз съм имал добри обноски:) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години Загубил си си добрите обноски.Кво ти е? Пролетариата взе та поумня въпреки всичките ви усилия ли? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години Трябва ни направо движение: "да изтрепем Позитано". С окупиране няма да стане.Чугунените празноглавци никога не пускат кокала доброволно. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години всичките са типични продукти на тъмната атмосфера на Позитано - говорят за държавата и гражданите само в трето лице. хвани единия, удари другия, както писа по-долу Mavi Goz отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години Кадиев не е чак толкова човек на Овчаров, освен, че членува в софийската организация. Янакиев е отдавнашна мечта на Дончева за шеф на БСП. Има даже фенове като Костов. :LOL: Приемлива фигура e, защото не е фигура... хехе.Изобщо, положението е натопорчено, като се има предвид, че в тъмното и в гръб дебне Кумчо Вълчо Първанов... хехе... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години ти къде се присъединяваш, я дай пак:) Това Винету ли ти го прошепна да го напишеш:) Щото българският народ няма нищо общо с мутрите и платените драскачи на пожарникаря:)Ако Татяна Дончева влезе в ръководството почвам да гласувам за Светльо от Хиподил:) Кадиев е на Овчаров човек, та разлика никаква.Янаки Стоилов за мен е приемлива фигура. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години """""Всяка власт има нужда от своя Кашпировски или Лещански. Защото знае, че наивни, обезверени и отказващи да мислят хора има много. Това е едно от коварните качества на демокрацията всеки е свободен да мисли или да не мисли. """"""""Анатолий Кашпировски. Прочут мошеник, който твърдеше, че може да хипнотизира и да лекува хората от телевизионния екран и от хиляди километри разстояние. Много наивници тогава слагаха по една чаша с вода пред чудото на техниката цветен телевизор Велико Търново и очакваха водата да заври. Е, водата не завря. Но с времето главите на наивниците поувряха и забравиха за Кашпировски""""Пожелавам си да забравим и Станишев! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години Чудех се на кого ми напомня Станишев и Дончева го каза. На Кашпировски разбира се.Ако не го помните:http://ivanbedrov.com/?p=678 отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години Хааахаха! Thumbs Up! :lol:Единственото хубаво във Станишев е, че е враг на кликата на Румен Петков, Татяна Дончева и сие...! Но в общи линии - хвани единя, удари другия!Кадиев е читав, но ми напомня Жан Виденов - сам сред вълци.Не може да се отрече, че Серго си изпълни перфектно задачата по ликвидацията на Сциалистическата партия в България... отговор Сигнализирай за неуместен коментар