Руският президент Владимир Путин потвърди, че е постигнато споразумение за войната в Украйна. Изявлението му дойде след изтощителни 15 часови преговори в белоруската столица Минск. Тежкото въоръжение ще бъде изтеглено от фронтовата линия в полунощ и всички пленници ще бъдат освободени, щом примирието влезе в сила на 15 февруари.
В началото на тази седмица американският президент Барак Обама заяви, че неговата администрация обмисля доставките на отбранително оръжие като противотанкови ракети на украинската армия. Самият президент е против, но в американският конгрес има силно лоби и от двете партии, което подкрепя изпращането на военна помощ.


Община Варна: Водата от чешмата пред комплекс "Приморски" не е годна за пиене
Кръвният център във Варна търси дарители с кръвни групи 0- и A-
Хороскоп за 29 юни 2026
Дете пострада в катастрофа
Три коли се блъснаха на Аспаруховия мост във Варна
Изкуственият интелект вече променя политиката в САЩ на всяко ниво
Инвестициите в здравеопазване увеличават икономическата мощ на страните
Квантовите компютри вече са тук. Но какво всъщност представляват?
Войната с Иран върна търговията през пустините на Близкия изток
Неапол изпреварва Милано като икономически двигател на Италия
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Терзиев: До 2000 нови места в детските градини и ясли догодина
преди 11 години некой *** от инвесторо май пак не е чел нещо си поне първия линк който попадне, а още колко банки и фондове има фалирали и ако си мисли простото българско племе, че американския народ е искал да им плати загубите мноо се ланготи ....Massive Hedge Fund Failures http://***.investopedia.com/articles/mutualfund/05/hedgefundfailure.asp отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години А колко разправии имаха за тея Bail Outs за техните кенефни фондове, ама нема хората не могат да се преборят с тея бастуни банкерите. Цяла камара банки и фондове и застрахователни, кредитни компании etc. са спасявани въпреки, че народа им е бил против, че и регулаторите с народа ама с банкерите и с фондовете нема оправия ..... си *** пипера отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години Абе де да ги знам, верно с оня миналия Буш бяха ок не са имали разправии, ама са ако на клана хазната им е празна, а тряя да се напълни и тряя да се гърми и да им пукотевици, треа да измислят нещо ненормалниците. Те имаше и протести там пред Белия Дом за война в Сирия та петиции та кво ли не ама ей глей, напрайха Сирия на прах и пепел. Боли ги фара там народа кво мисли и кво иска, там квот си науми тоя техния *** Конгрес в съглашение с банковите престъпници и тва става. Нема нема тва им е "демокрацията" там, народа им не са такива кухъли ама правителствата им винаги са били срещу народа също като при нас. Да се строят палати за богатите и да го духат бедните тва е .... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години От гледна точка на руснаците, Буш е 1000 пъти по-предпочитан. Руснаците и републиканците винаги са се договаряли, защото и едните и другите имат стабилни принципи. Когато партньорът е предвидим и рационален, сделката винаги се договаря. Обратното - с демократите винаги са имали сериозни разногласия и проблеми. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години Еми те и американския народ не са толкова ненормални, ама като имат такова правителство с такива кауни вътре и тея банкерите като са им стъпили на шията, кво да праат ..... 61% са против пращането на каквито и да е военни там, ама като коронясат Буш III за цар и тоя ше прати, боли го шапката кво мислят американците и кво не, важното е да има патаклама и да се печатат долари *** ...... отговор Сигнализирай за неуместен коментар