В БФБ-София АД са постъпили материали за провеждане на извънредно ОСА на Арома АД-София /6AR/, както следва:
Арома АД-София /6AR/ свиква извънредно ОСА на 25.08.2008 год. от 11.00 ч. в гр. София, ул. Кирил Благоев 10, при следния дневен ред:
- Изслушване на мотивиран доклад от УС за целесъобразността и условията на сделка по чл.114,ал.1, т.1 “б” от ЗППЦК;
- Овластяване членовете на УС да извършат сделка по чл. 114, ал. 1, т. 1, б. „б” от ЗППЦК. Проект за решение: ОСА овластява членовете на Управителния съвет да извършат придобиване на дълготрайни активи при условията и реда, посочени в доклада на Управителния съвет по чл. 114а, ал. 1 от ЗППЦК.
- При липса на кворум събранието ще се проведе на 09.09.2008 год. от 11.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 11.08.2008 год.
Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА, е 07.08.2008 год.
Свързани компании:


БСП подготовя нов партиен устав
ЕС свиква министерска среща заради кризата с мигрантите в Сеута
Двама пострадаха тежко при катастрофа с мотори
Смениха деня на мач на Спартак (Варна)
Седмичен хороскоп 3 август - 9 август 2026
Щатските акции са по-привлекателни от облигациите за чужденците
Л. Месечкова: Следващият етап в развитието на AI са реалните приложения
Трябва ли европейските банки да се включат в партито с хедж фондовете?
Ефективната митническа ставка на САЩ може да скочи от 11% на 14%
ФИФА оттегли спорния план за продажба на дял от Световното първенство
Прецакани ли сме? Ето 10-те най-евтини нови коли в Америка
Механици посочиха най-добрите и най-лошите дизелови двигатели
Шофьор остава без своя AMG след 221 км/ч при ограничение 70 км/ч
BYD и Renault връщат сложното задно окачване на достъпните автомобили
Скрит компонент играе ключова роля при инцидент на пътя
Около 150 декара гори, сухи треви и храсти са изгорели край Годеч
Какво трябва да знаем за перименопаузата?
5 растения, които да отглеждате на перваза
Двама младежи са тежко пострадали след челен сблъсък с мотори
Кейти Пери, Дженифър Анистън, Дейвид Бекъм - кои знаменитости замениха луксозните вили с красиви яхти