Генералният директор на PSA и бъдещ ръководител на новия алианс, в който влиза и FCA, Карлос Тавареш, се изказа доста остро срещу електромобилите. Той ги определи като „непривлекателни“ за автомобилните хора, като допълни, че те се купуват само от хора с аддиктивно поведение (б.а. - това са хора, които изпитват нужда от извършването на някаква дейност или от придобиването на предмети). Това е и причината според него пазарът на коли на ток да е ограничен, а прагматичните хора изобщо да не се интересуват от подобни машини.
Цитиран от Ройерс, Таваршс е заявил, че за това положение има доста причини. Основната е слабо развитата инфраструктура от зарядни станции, както и сравнително малкият пробег между зарежданията и неяснотата около цената на батериите в дългосрочна перспектива.
Последното се оказа сериозен проблем, след като една от големите компании в бранша – IONITY, въведе нова схема да образуване на цените за зареждане, която влезе в сила от 31 януари 2020 г. Фирмата, която е съвместно предприятие на BMW, Mercedes-Benz, Ford и Volkswagen Group, премина на система на заплащане на получените киловатчасове при зареждане, което доведе до сериозен ръст на цените – близо 500%.
Какво мисли Тавареш за търсенето вижте в продължението на анализа в Automedia.bg!


Община Варна: Водата от чешмата пред комплекс "Приморски" не е годна за пиене
Кръвният център във Варна търси дарители с кръвни групи 0- и A-
Хороскоп за 29 юни 2026
Дете пострада в катастрофа
Три коли се блъснаха на Аспаруховия мост във Варна
Изкуственият интелект вече променя политиката в САЩ на всяко ниво
Инвестициите в здравеопазване увеличават икономическата мощ на страните
Квантовите компютри вече са тук. Но какво всъщност представляват?
Войната с Иран върна търговията през пустините на Близкия изток
Неапол изпреварва Милано като икономически двигател на Италия
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Терзиев: До 2000 нови места в детските градини и ясли догодина
преди 6 години много елементарно разсъждаваш... сигурно така си говорил и за мобилните телефони през 90те, когато бяха в пъти по скъпи от карта за уличен телефон ! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 6 години Тавариш Карлос повтаря почти същите аргументи, които едно време са изтъквали защитниците на файтоните пред автомобилите. Явно PSA доста изостава при електромобилите, което е жалко, френските коли винаги са ми били симпатични.kane, след някоя и друга година ще започнат да забраняват бензините и дизелите в градовете. Тогава щеш не щеш... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 6 години И аз така ги изчислявам!изминаването на растоянието от точка А до точка Б на ток е около 3 пъти по-евтино от колкото он бензин!Обаче цената на придобиване на автомобила е двойна!Както и батерията е много скъпа - рециклиране за нисан лив е около $5к, за модел 3 около $7к.(+ труд за смяната вероятно) Батерията зависки как се ползва има между 1200 и 1500 зереждания!модел 3 я сревняват само с лукс коли като бмв, мерцедес, лексъс и пр., а аз я сравнявам с корола. модел 3 $40к, корола $17кНяма никаква финансова сметка да се купуват и карат ЕВ-та!Може да има ако има собсидии, парко места, безплатни заряди и т.н. но тука където живея нямам такива ползи!Само втора ръка и то ако са много поевтинели - модел с може да се купи под модел 3, а е по-добра защото е от алуминииСлед тези сметки си купих стар V12 6 литра м120 мерджан кабрио и му се кефяЗатова очкавам фалита на тесла! тя просто не е икономически обоснована, а екологично е подлагана на съмнения!BYD е по-добре за $10к. Просто не виждам светло бъдеще за тесла! отговор Сигнализирай за неуместен коментар