Германският автомобилен концерн Daimler AG, шведската Volvo AB и Traton SE планират да създадат съвместно предприятие за високоефективна мрежа от зарядни станции за електрически камиони и автобуси в Европа, за да могат ангажираните с проекта производители да отговорят на по-строгите регулации относно емисиите на Европейския съюз (ЕС), съобщава Bloomberg.
Концерните ще инвестират 500 млн. евро за поне 1700 зарядни станции, които ще трябва да бъдат изградени до около 2027 г. Обектите ще се захранват единствено чрез зелена енергия.
Броят на станциите ще нарасне значително с течение на времето чрез включването на още партньори, както и чрез публично финансиране, заявиха компаниите, които в началото ще притежават равни дялове в съвместното предприятие.
„Поставяме необходимата основа за постигане на пробив за нашите клиенти, за да осъществим трансформацията към електрическа мобилност чрез създаване на европейски лидер по отношение на зарядната инфраструктура“, заяви главният изпълнителен директор на Volvo Мартин Лундстед.
Секторът на тежкотоварните превозни средства, който разчита до голяма степен на дизеловите двигатели, е изправен пред затягане на регулациите за емисиите на парникови газове в рамките на т.нар. европейски Зелен пакт, който има за цел да осигури климатичен неутралитет на континента до 2050 г. Въпреки че броят на зарядните станции за електрически леки коли нараства значително в много региони, мрежа за тежкотоварния транспорт в момента все още не съществува.
„Изключително важно е изграждането на правилната инфраструктура да върви ръка за ръка с пазарното реализиране на въглеродо неутрални камиони по пътищата“, посочва ръководителят на Daimler Truck Мартин Даум.
Съвместното предприятие между трите компании, което ще бъде обявено в края на годината, ще бъде регистрирано в Амстердам.


Почти 19 години работа за собствен дом: Къде в Европа жилищата са най-недостъпни?
Кои са най-опасните храни на крак през лятото
Стоянович: Храним се по начина, по който мислим - с отпадъци
Рекордните жеги в Европа водят до ръст на животозастрашаващите спешни случаи
Калфин: Бюджетът не носи изненади, плащаме цената на години безотговорно управление
Информация от анализатор е била пропусната при удара на САЩ по училище в Иран
Световното първенство и глобализацията печелят от играчите от диаспората
Екстремните жеги се превръщат в по-голяма заплаха за храните от войната
Си Дзинпин притиска Япония с ограничаване на износа на важни суровини
Европа избегна криза с авиационно гориво преди летния туристически сезон
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Нощни акции срещу шума в София, ще проверяват обекти след 23:00 часа
преди 4 години Има доста но са само в тестова фаза, не за серийно производство. Най-много им се иска заедно с електрификацията да махнат шофьорите от тях, защото тогава при превозите няма да има нужда от задължителни спирания за почивки и ще се движат денонощно. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 години Мислех че става въпрос за единични зарядни устройства и то за коли. Всъщност няма електрически камиони. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 години Мощни интелигентни зарядни станции с цифрово управление тръгват от 100 000 евро нагоре едната. А една стоянка за 15-20 камиона колко ли ще е??? А само за главните пътища в Европа трябват сигурно над 100 000 големи стоянки за зареждане. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 години Много ми се струват 500 милиона за 1700. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 години въртят сучат , повтарят моделът на теслата ... :))) ... велик е мъск , и е един ... импе , добре че е фалирал , смятай каква фурия щеше да е ако не беше ... отговор Сигнализирай за неуместен коментар