Коледа настъпи по-рано за любителите на Snapchat. Мобилното приложение обяви нови функции, пише уебсайтът We Are Social Media.
Първата от тях е възможността за създаването на нови групови чатове, което дава на потребителите „нов начин за комуникация с до 16 приятели“. Груповите чатове могат да бъдат създавани при изпращането на Snap или чрез опцията за създаване на нов чат – изключително просто е.
Ако имате някакви притеснения относно сигурността, всеки Snap в груповите чатове ще бъде изтриван след 24 часа по подразбиране. Освен това всеки от получателите ще може да разглежда и пуска само по веднъж съдържанието, което му е изпратено. Всеки Snap, който не е отворен, също ще бъде изтриван след 24 часа.
Потребителите ще могат да виждат кои от приятелите им са в груповия чат, тъй като имената им ще се изписват отдолу.
Освен това Snapchat добавя още две функции към своите Creative Tools. Първата носи името Scissors и може да бъде използвана за правене на изрезки от даден Snap. След това те могат да се ползват като стикер. Втората функция носи името Paintbrush, като идеята е да създадете чрез рисуване истински шедьоври.


Тъжна вест! Почина един от най-големите архитекти в историята
Какво време ни очаква в неделя?
Внимание! Чакат ни мощни магнитни бури в следващите дни
Желязков посети Монетния двор, за да види лично как се секат българските евромонети (СНИМКИ)
"Toха" взе приз за цялостно представяне на кулинарния фес за Никулден във Варна (СНИМКИ)
Жизнено важната търговия на Русия с петрол в Индия е в упадък, но не и изчезнала
Глобата от 140 милиона долара на Мъск показва, че ЕС губи самообладание
ChatGPT спечели правото си да се саморегулира. Това може да се развие зле
Германия ускорява мерките срещу дронове - зачестяват инцидентите на летищата
Биткойн опциите показват, че трейдърите се подготвят за крипто зима
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Кога са изобретени електрическите прозорци
Новото AUDI E7X изобщо не прилича на... Audi
Божидар Божанов: По всичко изглежда, че провокаторите са действали с МВР
Разходите за заплати нарастват с около един милиард евро
Румен Петков: Омразата тръгва от парламента
Желязков: Българските евромонети ще са законно платежно средство от 1 януари
„Арда“ надви „Локомотив“ на „Лаута”