Можем да го направим само ако има взаимно уважение, коментира Балаш Хидвеги, член на ЕП от Фидес
Добави ни в предпочитани източници в Google
преди 5 години кво доверие бе брат ... в ЕС по условие се влиза със смъкнати *** ! отговор Сигнализирай за неуместен коментар