onezero преди 5 години
Аняг нали имат, кво се оплакват? Иначе в САЩ настъпи яко комунизма - опашки в хранителните магазини, бой за тоалетна хартия, а сега и режим на тока
отговорСигнализирай за неуместен коментар
2
24
Dr. Vatnikov преди 5 години
Глупав - по-глупав - най-глупав - мега глупав - хипер глупав - ултра глупав - квази глупав - инж5ров - 2 инжа - 3 инжа ...и тн.
отговорСигнализирай за неуместен коментар
1
61
ing5rov преди 5 години
глобално затопляне ... яжте 3D пържоли щото кравите отделят много парникови газове ... тъй каза били инжекцията .
отговорСигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Аняг нали имат, кво се оплакват? Иначе в САЩ настъпи яко комунизма - опашки в хранителните магазини, бой за тоалетна хартия, а сега и режим на тока отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Глупав - по-глупав - най-глупав - мега глупав - хипер глупав - ултра глупав - квази глупав - инж5ров - 2 инжа - 3 инжа ...и тн. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години глобално затопляне ... яжте 3D пържоли щото кравите отделят много парникови газове ... тъй каза били инжекцията . отговор Сигнализирай за неуместен коментар