В началото на лятото националният превозвач отново приятно изненадва всички пътешественици с откриването на две нови директни линии от морския град Варна – до чешката столица Прага и до германския мегаполис Франкфурт.
И двата великолепни града са само на няколко часа разстояние с полетите на „България Еър“ – бързо, безпрепятствено и удобно, а лятото е един от най-подходящите сезони за посещението им.
Редовните полети от Варна до Прага са нова сезонна линия, като стартират от 23 юни и ще бъдат изпълнявани с две честоти седмично – в сряда и в неделя. Удобното разписание дава възможност на жителите на Варна и Североизточна България да разгледат забележителностите на чешката столица. Линията също така предлага планиране на ваканция на Черноморието на чехите, които искат да посетя морските ни курорти в разгара на сезона.
Втората сезонна линия от Варна до Франкфурт и обратно също предлага две честоти за пътуване през седмицата – събота и понеделник, които ще се изпълняват до края на летния сезон. Директните полети от Варна до германския град започват от 6 юли, а входната врата за цяла Европа - Франкфурт предлага много възможности за бизнес, културни събития и туризъм.
Тарифите за еднопосочен билет в икономична класа започват от 130 евро, а цената включва 10 кг ръчен багаж, дамска чанта или лаптоп, безплатен check-in и кетъринг на борда с топъл сандвич, шоколадче, вода и освежаващи напитки.
Още сега може да планирате своето незабравимо пътешествие от Варна до Прага и/или Франкфурт с удобните директни полети на „България Еър“. За повече новини, известия и актуални промоции следете уебсайта и мобилното приложение, както и социалните мрежи на националния превозвач.


ЕС одобри нов пакет санкции срещу Русия, запази тавана на цената на петрола
Явор Гечев: Американските самолети в „Безмер“ са в интерес на България
Асен, който похити Наталия: Не съм я отвлякъл
Без вода днес във Варна и региона
Драгомир Драганов ще свири дербито на Варна
ЕЦБ вероятно ще запази лихвите през юли
Цените на зърното достигнаха 3-годишен връх заради горещини и войни
Биопродуктите остават извън „Кошница с грижа“ заради цената
ЕС затяга контрола върху криптоактивите с нов режим за докладване
САЩ подписаха споразумение за ядрено сътрудничество със Саудитска Арабия
Пет от най-добрите коли на старо за дълъг път
Внимание: онлайн измамите с авточасти втора ръка се увеличават
Близо половината нови коли се продават без резервна гума
Dacia премахва всичко излишно от Spring, за да постигне ниска цена
Subaru се отказа от мекия хибриден боксер
ЕС постигна съгласие за разширяване на санкциите срещу Русия
Депутатите избраха Пламен Тодоров за член на КПК
Бурята удари и дома на фолкпевеца Константин край Созопол (ВИДЕО)
"М Рент": Доверието е най-важният фактор при избора на автомобил под наем
Защо практическият опит в рекламата е най-ценната инвестиция за бизнеса