Какво е мястото на България на картата на капиталовите пазари в Европа – коментар по тази тема ще направи Маркус Майер, ръководител в направление “Капиталови пазари” в германската инвестиционна банка Baader Bank, на Investor Finance Forum 2024. Конференцията на Investor.bg ще се проведе на 21 ноември от 10:30 часа в „Интер Експо Център” в София, като ще бъде открита от председателя на КФН Бойко Атанасов и с ексклузивното видео интервю с международния експерт от Baader Bank.
Като част от програмата екипът е подготвил и ексклузивно видео интервю с експерта от Baаder Bank Маркус Майер. Той има над 20 години опит в капиталовите пазари, като от 10 години е част от Baader Bank и отговаря за всички дейности на капиталовите пазари – проучване, корпоративно посредничество и достъп и ECM в Baader Bank. Преди това е работил за Kepler Chevreux, Unicredit & Allianz Corporate Finance.
В рамките на събитието участие ще вземат още представители на борси от Югоизточна Европа, финансови експерти, банкери и водещи икономисти. Пълната програма на Investor Finance Forum, както и как да направите регистрация за присъствие на място, ще откриете на Investor Media PRO.
Овладяна ли е инфлацията, какви ходове на централните банки да очакваме, каква е ролята на EuroBrige и БФБ за растеж на компаниите у нас, са сред темите на първите два дискусионни панела на Investor Finance Forum. В третия панел на конференцията ще бъдат обсъдени ESG стандартите и значението на устойчивото развитие за бизнеса. Дигитализацията и иновациите, които променят финансовия сектор, са на фокус в петия панел. Финалният шести панел на Investor Finance Forum 2024 ще предложи ексклузивна дискусия за успешните инвестиционни стратегии, възможности за растеж и управлението на риска в динамичния пазарен контекст. Списък с всички лектори и теми на Investor Finance Forum ще откриете на Investor Media PRO.
Генерални партньори на Investor Finance Forum 2024 са Fibank и Freedom24.
Основни партньори на събитието са Асоциация за отговорно небанково кредитиране, MFG, Amundi, Българска фондова борса, ЮГ Маркет ЕАД, Shelly Group, Activ Trades, ЕЛАНА Финансов Холдинг, УД "Компас Инвест" АД.
Партньори на събитието са и Аларик Секюритис, ПОК „Доверие”, Bulmint, Belayer, BenchMark, Impetus Capital, ИП Карол, Global Gaming Solutions, Impact Capital, Wiser, BG Web и ЦКБ Асетс Mениджмънт ЕАД.
Investor Finance Forum се осъщестява и със съдействието на Столето, Devin, LATE CAFÉ & ROASTERY, Vinopoly, White Bite Catering, J Point Group, Vidas и DiKa.
Институционални партньори на Investor Finance Forum 2024 са BESCO, Българската финтех асоциация, Sofia Tech Park, Висшето училище по застраховане и финанси и Френско-българската търговска и индустриална камара.
Медийни партньори на конференцията са Bloomberg TV Bulgaria, списание Bloomberg Businessweek Bg, Dnes.bg, Money.bg, списание Business BGlobal, SeeNews.bg, Dir.bg, Банкеръ, в. „Стандарт”, Smartmoney.bg, Moitepari.bg.


Вижте кои са най-устойчивите на ръжда коли на старо
Спипаха поредния варненец с дрога
Арестуваха варненец, системно отказвал тестове за дрога на пътя
1500 души дойдоха на погребение.... на 12-годишен миниван
Градската елха във Варна грейна с тържествен концерт (СНИМКИ)
Може да видим връщане под 4000 долара за тройунция при златото
С новия дълг не се увеличава производителността, а пада върху младите
България с рекорден ръст на онлайн продажбите за Черния петък в Европа
Кой ще замести Хасет в Белия дом, ако стане шеф на Фед
Жизнено важната търговия на Русия с петрол в Индия е в упадък, но не и изчезнала
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Кога са изобретени електрическите прозорци
Дакота Джонсън, Нина Добрев и Ана де Армас демонстрираха супер фигури в чернo
Как да преодолеем усещането, че не сме достатъчно добри?
Джеймс Камерън все още е лудо влюбен в звездата си от „Титаник“ Сузи Еймис
Кейт Уинслет дойде с красив млад кавалер на червения килим
Бърнаут или липса на витамини?