В синхрон със стратегическите цели на „Телематик Интерактив България“ АД, свързани със затвърждаване и разширяване на позициите на дружеството както на местния, така и на международните пазари, компанията направи нови структурни промени.
Дългогодишният кадър Роман Димитров вече ще заема позицията Оперативен мениджър онлайн на международно ниво. В тази роля той ще отговаря за онлайн платформите на компанията в България, Перу и Кения, като ще играе ключова роля в развитието на международните операции на компанията.
Снимка: Телематик Интерактив
|
Роман Димитров е част от екипа на компанията над 10 години, преминавайки през различни позиции и доказвайки се като професионалист с богат опит в игралната индустрия. Неговата експертиза и стратегическо мислене ще бъдат основен двигател за разширяване на международните онлайн платформи на компанията и за реализиране на нови проекти. Той отлично познава пазарите в Кения и Перу, където неведнъж е проследявал операциите на място.
„Роман е доказан лидер и професионалист, който познава както пазара, така и нуждите на нашите партньори и потребители. Вярваме, че новата му роля ще допринесе значително за нашия международен растеж и за укрепване на позициите ни на глобалната сцена“, коментира Мило Борисов, основател и мажоритарен акционер в „Телематик Интерактив България“ АД.
„През годините Роман показа, че знае как да реализира амбициозни проекти и да надгражда нашите международни амбиции. Вярваме, че неговата нова роля ще бъде от ключово значение за нашия растеж и за засилване на присъствието ни на световната сцена“, допълни още Мило Борисов.
До момента Роман Димитров беше на позиция Бизнес развитие на международните пазари на „Телематик Интерактив България“ АД, като успешно реализира няколко ключови сделки на дружеството, между които придобиването на „Миланд Геймс“ ЕООД, както и създаването на „Телематик Спорт“ АД, в чийто капитал е апортирано изключително право на собственост върху софтуер, игрално съдържение, както и модулна платформа за спортни залагания.


Снимка: Телематик Интерактив
Безопасността на корабоплаването обсъждат експерти в Бургас
Окошариха жител на Карнобат, обрал строителен обект във Варна
Благотворителен базар се провежда в Музей за нова история на Варна
Спипаха млад мъж с дрога във Варна
Среброто чупи рекорди! Засенчи златото с огромен ръст в цената
Австралия социални мрежи за тийнейджъри, част 2
Австралия забрани социални мрежи за тийнейджъри, част 2
Внедряването на AI на Уолстрийт ще доведе до бум в наемането на кадри
МВФ: Близкият изток остава устойчив въпреки рисковете
За първи път от години: Българските софтуерни компании с едноцифрен ръст
Загряване на спирачките през зимата – мит или реалност
Как водата може да спаси дизеловите коли в Европа
Opel Astra получи малки, но важни промени
Най-готините автомобилни цветове на 2025
BYD произведе 113 GWh батерии и обяви война на дефектите
Криминалната мистерия "Мамник" – от 8 януари в ефира на БНТ
Д-р Брънзалов: Нужно е постепенно вдигане на здравната вноска
Джорджо Рока и Марк Жирардели откриват зимния сезон в Банско
През 2025 г. Истанбул остава градът с най-натоварения трафик в света
В България лесно бутаме правителства: Какво правим след това?