Fibank (Първа инвестиционна банка) предлага на своите бизнес клиенти възможността за инсталиране на ПОС терминал с пакетите „Fibank ПОС“ и „Fibank ПОС +“.
И двата пакета включват най-ново поколение ПОС устройства, чрез които се извършват бързи, сигурни и удобни плащания с различни брандове дебитни и кредитни карти.
Пакетите на ПИБ за бизнеса са с атрактивни спрямо пазара условия за обслужване, без такси за откриване на фирмената сметка за картови операции и за издаване/поддръжка на бизнес дебитната карта към нея. Преводите към други собствени сметки във Fibank с фирмената сметка са неограничени и безплатни, а компаниите могат да заявят и овърдрафт в размер до 250 000 лева. Предимствата на услугата, която банката предлага, са няколко:
- инсталация на ПОС без такса, безплатна SIM карта за пренос на данни без месечни такси;
- безплатно периодично обучение на персонала, първокласно обслужване и поддръжка 24/7;
- безплатен достъп в My Fibank до справки в реално време;
- безплатни рекламни материали и технически инструкции.
Пакетът „Fibank ПОС“ се предоставя с операционна система Android и мощна батерия, гарантираща оптимална работа на устройството. Приемат се плащания с магнитна лента, EMV чип и PIN, безконтактни и мобилни плащания. Възможност за закупуване на ПОС терминала на изключително конкурентна цена с гаранция в рамките на 1 година.
Пакетът „Fibank ПОС +“ е с безплатно устройство, предоставено от банката, напълно съвместимо с изискванията на различните картови оператори.
Договор за ПОС пакет се сключва във всеки от офисите в клоновата мрежа на банката в цялата страна. За връзка с експертите на Първа инвестиционна банка, които отговарят за терминалните устройства, фирмите могат да изпратят e-mail на: pos@fibank.bg.


Варна отново вдига платната: 26-ата регата „Кор Кароли" превръща Черно море в състезателна арена
Кои шофьорски грешки ни правят спонсори на автомобилните сервизи
МЗХ ще снима земеделските парцели от самолет
Оставиха в ареста рецидивиста, пребил зверски възрастна жена в дома й, за да й открадне телефона
Тревожно: С 1700 е намалял броят на пожарникарите в България само за година
Недостигът на боеприпаси в САЩ е глобална катастрофа
Swiss Re: Горещините в Европа стават хроничен климатичен риск
Китай превзе AI видеото. Следващата битка е за физическия свят
Тръмп с нови искания към Иран
Централната банка на Австралия остави лихвата без промяна
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Бивш водещ на Top Gear защити един от най-спорните модели на Maserati
Парфюмите с аромат на кола са хитът на това лято
Най-добрите етерични масла за борба с хлебарките
Кои домати за какви ястия са подходящи?
Кайли Дженър отпразнува ЧРД по мини рокля