Застрахователно акционерно дружество „Армеец“ пуска на пазара нов застрахователен продукт – „Помощ при пътуване в България“. Той се предлага от 1 юли и дава възможност на български и чуждестранни граждани с разрешение за дългосрочно или постоянно пребиваване в България, на възраст до 84 години, да се застраховат групово или индивидуално, преди да предприемат служебно, туристическо или пътуване от друг характер в страната.
Застраховката е подходяща за индивидуални клиенти, семейства, приятелски групи, туристически дружества и агенции, клубове за туризъм и екстремни спортове, учебни заведения, организиращи ученически екскурзии, детски лагери, бели, зелени, сини училища.
Голямото предимство на „Помощ при пътуване в България“ е, че се сключва при условията на осигурен асистанс за територията на Република България, чрез който се осигурява надеждна застрахователна защита, като на разположение на застрахованите лица са 24-часов спешен център и денонощна телефонна линия.
Клиентите на дружеството ще имат възможност сами да избират за кои покрития и при какви лимити да се застраховат, в зависимост от потребностите си. Те ще могат да включат в застраховката си покритие за разходи по издирване, спасяване, оказване на първична медицинска помощ и транспорт на организации, ангажирани в действия по издирване и спасяване на застрахован (БЧК, Гражданска защита, Пожарна и др.), покритие за медицински разноски, репатриране и временна неработоспособност над 20 дни вследствие злополука, както и покритие за медицински разноски, репатриране и временна неработоспособност над 40 дни вследствие на акутно заболяване.
При настъпване на застрахователно събитие застрахованите могат да се възползват от опцията за директно заплащане от страна на застрахователя на ползваните медицински услуги и разходите за спасяване и издирване, което ще им осигури комфорт и спокойствие да пътуват необременени и да се отдадат пълноценно на любимите си занимания.
Повече информация за застраховката ще намерите на www.armeec.bg.


Близо 900 000 са младежите в България, една трета от тях работят
За младите колата е като Netflix: плащаш, ползваш и като ти писне, я сменяш
Как се организират агресивните групи за саморазправа у нас
Родители и ученици със спешен апел до Коцев: 400 семейства търпят резултатите от проблемите с училището
За утре е обявен жълт код за силен вятър във Варна
AI инфраструктурата създава нови печеливши сред индустриалните компании
Иран и САЩ изостриха тона относно преговорите за Ормузкия проток
Фракциите в Иран се карат за целите на войната в отсъствието на Хаменей
Пакистан твърди, че споразумението между САЩ и Иран е близо
Оставка на директор задълбочава кризата в най-големия индийски конгломерат
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Ядрената зависимост от Русия: Западът трябва да се подготви за проблеми с "Росатом"
Париж затяга правилата за е-тротинетки: глоба от 135 евро без каска
Германски генерал: Русия вече изпитва НАТО за бъдещ конфликт
Meal Prep: Най-ефективният подход за здравословно меню
Как да прекратим токсичната връзка