Най-големият руски производител – компанията АвтоВАЗ, спазва плановете си въпреки икономическата криза в страната и ще пусне на пазара два напълно нови модела. Това са седан и кросовър от сегмент С, които трябва да бъдат готови след 2-3 години, съобщава изданието „Автосреда”.
Още през 2008 г. АвтоВАЗ показа концептуалния модел Lada C, който представлява именно кросовър (на снимките). За разработката му тогава руските конструкторите получиха съществена помощ от канадската компания Magna International.
Част от елементите на Lada C ще бъдат използвани за серийния модел, но като като цяло двата нови модела ще претърпят съществени промени в характеристиките си, които се обясняват с „обновяване на маркетинговите параметри”. Специалистите на компанията са разработили нова схема за разположение на компонентите в автомобилите, като се обсъждат и различни варианти на интериора и екстериора.
Засега повече подробности има за кросовъра, който ще бъде изграден на базата на Renault Duster. Той ще използва платформата B0, която е в основата и на други модели на Renault, както и на техните еквиваленти от Dacia. Шасито ще бъде използвано и за друг всъдеход на АвтоВАЗ - Lada Xray Cross, който трябва да бъде представен в началото на 2016 г.
„Кросовърът от сегмент C е напълно нов проект, който засега е само концепция, но някои от елементите в нея вече са напълно уточнени. Кризата в автомобилната промишленост при нас е сериозна, но това не ни спира и съвсем скоро ще бъдем готови с графика за новия ни кросовър Lada C-крос”, коментира шефът на проекта Олег Груненков.
Още снимки на Lada C вижте в Automedia.bg


Откриха труп на жена в Елените
Въздушната линейка транспортира пострадал до София
Професор от УМБАЛ „Александровска“ обявява безсрочна гладна стачка
Волейболните национали с нова победа в Лигата на нациите
Варненката Ива Стоянова спечели Европейския фестивал на шпага в Италия
Неапол изпреварва Милано като икономически двигател на Италия
Япония с право се страхува от "черните кораби" на AI
Южна Италия повежда икономическия ръст, част 2
Южна Италия повежда икономическия ръст, част 1
Манчестър на Анди Бърнам е градоустройствен урок за Лондон
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
3 противовъзпалителни рецепти за вечеря
Пациент с множество травми е транспортиран с въздушна линейка от Смолян към "Пирогов"
СЗО: Над 1300 души са загубили живота си заради горещините в Европа
Четиринадесет души загинаха, след като хеликоптер на петролната компания "Сауди Арамко", се разби
Тайната на спокойния понеделник: Ритуал за щастлива седмица
преди 11 години Годината в която продадох "ладата" и си купих нормална кола я считам за важен етап в развитието на личността ми. Станах по-спокоен и по-добър човек и намалих псувните с цели 80%. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години Това е Дачия Сандеро с емблема на Лада отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години това е гражданската версия на новия руски танк "Армата" в мащаб 1:2.5 отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години Е то и да искаш не можеш :D Ако беше Москвич 407 или Волга М21, повече щеше да се котира отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години Защо пък...всичко е съотнощение на цена към качество. Аз , например си пазя едно Жигули произведено 1976г.Не го ползвам , но и не искам да го продавам .Боята му е оригинална. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 11 години Абе тия смешници не разбраха ли че нищо не става от автоваз? Най-добре да преминат на производство на самовари отговор Сигнализирай за неуместен коментар