През август България запазва позициите си в международната класация на онлайн портала TheMoveChannel.com за най-желаните дестинации за покупка на ваканционни имоти.
Страната ни остава на 16-то място в подреждането с 0,8% от запитванията.
Испания измества САЩ и вече е лидер в класацията с 5,8% от запитванията. САЩ остават на второ място с 4,06%, а трета е Франция с 3,65%.
Топ 10 се допълва от Тайланд, Турция, Бразилия, Обединените арабски емирства, Италия, Канада и Португалия, която губи седем позиции.
Най-голям скок в класацията за август отбелязва о. Джърси - с 25 места до 12-то място. Втори по скок е Тайланд – с 23 места в класацията.
Същевременно интересът към Тунис явно е бил моментен, защото страната се срива с 33 места в класацията до 47-ма позиция.
Цялата класация можете да видите тук.


От 23 юли Варна отново е в ритъма на RADAR Festival Beyond Music
Употребата на райски газ може да доведе до нарушения в нервната система, гърчове и парализи
Завърши вторият детски турнир по плажен футбол за Купите на БФС и Община Варна
Колите вече паркират и в гората до варненския плаж в Аспарухово
Евростат: Българските домакинства са сред най-слабо задлъжнелите в ЕС
Novo Nordisk съди Eli Lilly за подвеждащи реклами на лекарства за отслабване
Искрен Иванов: САЩ и Русия договориха Украйна със сделката за металите ѝ
Продавачите на жилища вече са принудени да правят отстъпки
Как да построите център за данни в космоса
Америка е пристрастена към временната работа
Какво представлява системата ALA на Lamborghini
Защо спирачките на Nissan са в различни цветове
Продажбите на електромобили в Европа скочиха с 52% за година
Уникалната кола на Ник Мейсън се продава за 35 милиона долара
Как електрохидравличното окачване променя правилата за комфорт
Комисията по отбрана одобри 8 US самолети да кацнат в авиобаза "Безмер"
Съдът реши: домашен арест с гривна за двамата служители на НАП
КС отмени широките и безконтролни правомощия на особения управител на "Лукойл“
Бодибилдърът Валентин Петров, заснел шофьора с райски газ: Караше бясно
Свинаров за "Безмер": Щом американците искат това летище, значи то ги устройва
преди 8 години Така ли запазваме позииите си на 16 в света:Цените на имотите в Банско падат - http://***.investor.bg/bylgariia/451...-padat-246368/ (и то с 50 - 60%) Чуждите инвестиции в България за първото полугодие се свиха почти наполовина - http://***.investor.bg/biudjet-i-fin...lovina-245041/ - Още по-силен спад се наблюдава при чуждестранните вложения в недвижими имоти у нас - с 93%, показват данните на БНБПазарът на имоти започва да боксува в цялата държава - http://***.investor.bg/analizi/113/a...ugodie-242892/Май тази класация е МНОГО купена, а щом почват да се купуват чужди класации и въпреки това чуждестранните инвестиции намаляват с 93% предстои голяма криза... отговор Сигнализирай за неуместен коментар