Огромни опашки за пропан-бутан се извиха пред "Лукойл-Нефтохим" вчера. На много места в Бургас през последните два дни битовата газ свърши. Продаваме нормално, казаха от "Лукойл". От рафинерията твърдят, че експедицията на пропан-бутан за страната се увеличила през октомври с 31%, а като пяло производството се е повишило с 25% през последната година. Изнервени шофьори коментираха, че опашките са заради спрения внос на газ от Румъния. Пропан-бута-нът там бил по-евтин от родното производство и задоволявал голяма част от потребностите на родния пазар
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Без ток във Варна на 22 юни 2026
Честваме паметта на свещеномъченик Евсевий Самосатски
Времето във Варна на 22 юни 2026
Египет обърна Нова Зеландия и се класира за 1/16-финалите на Мондиала
Хороскоп за 23 юни 2026 - Стрелец
Кризата с работните места заради AI, за която никой не говори
Европа се опитва да разхлаби хватката на американските платежни системи
Киър Стармър се очаква да обяви оставката си до дни
Петролът пада, акциите в Азия поскъпват на фона на преговорите САЩ-Иран
Намаленото потребление на петрол от Китай изобщо не е загадка
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Тръмп се оплаква наред – от Италия и Мелони, от медийна публикация
Взрив в газов терминал в Катар, 18 души са в неизвестност
Норвегия налага почти пълна забрана на AI в началното училище
Рецептата Dnes: Популярното сръбско ястие Мучкалица