Президентът Румен Радев призова за оставка на правителството на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев.
В извънредно обръщение от „Дондуков 2“ държавният глава определи контрапротестите, свикани от партия ГЕРБ в петък, като провокация и призова органите на реда да се придържат към закона.
Той също така призова протестиращите граждани да избягват насилието и да не се поддават на провокации, тъй като не това е лицето на мирния протест.
Опитите да се задържи властта и олигархията, като се противопоставят хората по партия, етнос и друг принцип, са недопустими, посочи държавният глава.


Всички зони за къпане във Варненска област са с отлично качество
Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка
Варна отбеляза 100-годишнината на Международния музикален фестивал „Варненско лято“
Условията за туризъм в планините са добри
Един варненски район остава без вода днес
Европейските оръжейни компании са пред нов фронт от проблеми
AI супербалонът е готов да се спука, предупреждават хедж фондове в Китай
Стармър напуска „Даунинг стрийт“ без ясна политическа идентичност
Ford наема отново инженери, тъй като AI не се справя с качеството
Историята се повтаря в Америка, част 4
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Гуцанов: Това, което става във Варна, е върхът на айсберга
Фризьори съветват как да запазим цвета на косата си след боядисване
С 13 евро е по-скъпо пътуването ни до морето с автомобил


преди 5 години ууу доживех едно адекватно изказване в тая статия над медийните опорки!!! :))) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Ее, моето мнение е, че едноокия трябва да заменен с виждащ, а не със слепец--обаче нашия едноок, вади очите на виждащите когато се появят такиеа... слепеца няма да може да го прави... затова се изказах така... сега няма алтернатива, защото тиквата и доган е убиват в зародиш, примери много.и ако оставим едноокия чакайки виждащ ... такъв няма да се появи! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Най-сетне олигархичните кръгове - видими и невидими, които благозвучно наричам (новия) елит на страната се сбиха. Това е крачка напред в освобождавненето ни от тях. Всеки вади своите агитки, които да викат за светлото бъдеще, без викащите да знаят какво е то и за кого е. Но все пак, надявам се това да е само началото. Работата е там, както пишат много от коментиращите, че няма читави хора, които владеят достатъчно добре техниката на организиране и управление на едно общество по начина по който то наистина да върви напред, не напред, а нагоре. Надявам се битката между тези господа горе да продължи, за да може все пак и нещо различно да пробие в появилите се пукнатини. Е чакат ни интересни времена, т.е. трудни и дори много трудни времена. Може и да ни се случат неща, които не сме си мислили, че могат да ни се случат (като беше с корона вируса, който върлува сега). отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години кажи ми моля те че си на 70+ години!! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Ти да не се казваш Сийка? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Ти да не се казваш Сийка? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Да. Смел и деен прокурор от десетки години трябва на тая разпадаща се страна. Да няма чадъри над никой - колкото и пари и влиание да има!Виждам в лицето на Гешев следващия Борисов. Силен е, безстрашен е. Дано е честен и работи за народа си и да не е сребролюбец, ако е такъв хората ще го оценят - всичко от него зависи и министър председател може да стене. Аз му давам кредит на доверие и му желая да не жали сили и работи неуморно за народа си отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Прокуратурата не е частна собственост - не е била и няма да бъде отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Ее, моето мнение е, че едноокия трябва да заменен с виждащ, а не със слепец.Замяната на нещо с по-лошо такова само заради идеята е вредно.Не ми се чакат пак години някой да бърше гoвната, отавени от поредната тълпа червени кхмери. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Аз харесвам нивия прокурор - смел е и решителен и такъв ни трябваше през годините - дано намери начин да докопа всеки един престъпни---ти нормален ли си???? отговор Сигнализирай за неуместен коментар