Отборът на Реал Мадрид струва с 400 млн. евро повече от този на Ливърпул. Това заяви редакторът на спортния сайт Gol.bg Веселин Коларов в предаването "Бизнес старт" по Bloomberg TV Bulgaria с водещ Христо Николов.
Двата тима се изправят един срещу друг в събота във финала на Шампионска лига, като гостът обясни, че "кралският клуб" е фаворит не само заради по-скъпите си звезди.
Таб
"Реал преследва трети пореден триумф в турнира на богатите – нещо, което никой не е постигал в този му формат. Опитът е изцяло на страната на испанците, очакванията са за зрелищен мач", каза Коларов.
Той коментира и цените на футболистите, като заяви, че Кристиано Роналдо (120 млн. евро) ще е №1 по този показател в Киев. "За Ливърпул това е Мохамед Салах (80 млн. евро). Голямата разлика може да се види между петите най-скъпи състезатели на съперниците – Гарет Бейл (70 млн. евро) и Алекс Окслейд-Чембърлейн (30 млн. евро)", добави гостът.
Коларов направи съпоставка между представянето на Роналдо и Салах през сезона в Шампионска лига и каза още, че египетският национал трябва да затвърди отличното си представяне, за да може да се сравнява с петкратния носител на Златната топка.
за
Вижте видео с целия разговор.


18-годишен шофьор загина в катастрофа
Германия отчете най-топлата си нощ
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
Европа има 6 млрд. причини за нов налог върху купувачите в интернет
Без дипломация, моля, ние сме американци
Европейските оръжейни компании са пред нов фронт от проблеми
AI супербалонът е готов да се спука, предупреждават хедж фондове в Китай
Стармър напуска „Даунинг стрийт“ без ясна политическа идентичност
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг
В кадър: "Славия" изпрати в последния им път двете деца, загинали на "Тракия"
Никола Цолов отново с триумф във Формула 2
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат