-
Строителството на газовата връзка България – Румъния върви по график
До края на годината се очаква съоръжението да бъде въведено в експлоатация
-
АЕЦ „Белене” – накъде след арбитража?
Продажба на оборудването или строителство на централата в Белене - вариантите са няколко
9 -
Какво следва за Белене?
Седем извода на икономиста Георги Ангелов по делото, по което бе осъдена НЕК
30 -
16.06.2016
Б. Манчев: Най-изгодно е да направим и АЕЦ „Белене“, и блок в Козлодуй
Росатом има интерес да построи и експлоатира централата в Белене, а след това да продава част от произведения ток на свободния пазар
32 -
Атомстройекспорт осъди България заради АЕЦ Белене*
НЕК ще заплати 550 млн. евро на руската компания, гласи решението на арбитража. Според руски медии сумата е 620 млн. евро
65 -
Частен инвеститор би върнал вложеното досега в АЕЦ Белене, смята експерт
Ще изчакаме арбитража, преди каквото и да било решение за централата, категорична е енергийният министър Теменужка Петкова
1 -
Иванов: НЕК няма да фалира, ще бъде преструктурирана
Цената на тока остава без промяна, за да се върне доверието в енергийния регулатор, заяви председателят на КЕВР
-
16.06.2016
БЕХ ще изчака референдума за Brexit, преди да емитира новите облигации
С емисията холдингът ще покрие заема за "американските" централи
-
15.06.2016
ЕСО: Затварянето на ТЕЦ Варна нанесе сериозен удар на енергийната система
През последните години липсва денонощното промишлено потребление, което затруднява диспечетирането на мрежата, смята Венцислав Захов
1
-
Бюджет 2026: 5,7% дефицит и дълг до 30,1% от БВП до края на годината
-
Binance ще направи нов опит да остане в ЕС
-
Wall Street отваря с надежди за възстановяване след разпродажбите*
-
Как Иран планира да затвърди победата си в битката със САЩ
-
Доверието към застрахователните компании нараства от 47% до 60% за шест години
-
Облигациите на „Болерон“ ще се търгуват на БФБ от 26 юни
-
Брокер: Имотите вече ще се продават на справедлива пазарна цена, надценените ще се застояват
-
И в петролните региони на Русия вече има проблеми с горивата, но износът на петрол расте
-
Цените на златото и среброто се сриват заради опасения от повишаване на лихвите
-
„Лидл България“ търси диалог с държавата за повече местно производство и по-достъпни цени
-
С "духа от Анкъридж" е свършено и Москва вече не вижда САЩ като обективен медиатор
-
Киев натиска за преговори, Кремъл признава, че няма резерви за кризата с горивата


