Еврокомисарят по земеделие и развитие на селските райони Фил Хоган обяви днес отпускането на 15 млн. евро за насърчаване на месопроизводството в 28-те страни членки на ЕС и обеща още мерки в подкрепа на пазара в криза, предаде Франс прес.
Обявявам 15 млн. евро допълнително за подпомагане на месния сектор в Европа, каза Хоган пред медии на среща на върха за животновъдството в Курнон д'Оверн, Централна Франция, съобщи БТА. "Това е само началото", подчерта той.
Припомняме, че в подкрепа на фермерите вече действа допълнителен пакет на Европейската комисия за предоставяне на 150 млн. евро за производителите на краве мляко в опит да бъде овладяна кризата заради срива на цените на млякото.


Откриха следа от Наталия и Асен
Любослав Костов: Животът е твърде кратък, за да го изживеем на колене
Карадимов, КЗК: Заварихме една икономика, която е тежко деформирана
Бойко Рашков коментира кога е започнало строителство в "Баба Алино"
Лингорски, БНБ: Еврото няма ефект върху инфлацията
Великобритания настоява за участие в заседания на ЕС, Брюксел се противопоставя
Иран започна поклонението за Али Хаменей, очакват се до 20 милиона присъстващи
Путин заяви, че Русия вече контролира изцяло Луганска област
На мушката на Ердоган са не само политическите му опоненти
Япония иска да продава аниме рекламни стоки за $13 млрд, част 2
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Издирването на Наталия продължава, разширяват периметъра
Заплашиха да изгонят 96-годишна баба от старчески дом - купонясвала и пиела алкохол ВИДЕО
6 причини за липсата на енергия
И кметът Терзиев разкритикува бюджета, липсвали основни пера
Анима, Димитър Атанасов и Христо Малденов за пътя към успеха
преди 9 години така де, каква лъжа казах ? :):) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години Защо не желаете да се представя истина? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години пак ли те пуснаха неизлекуван ... аман от това куцо здравеопазване :):) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години Живеем в парадоксална ситуация.Брюксел прилага сгрешена европейска парична система. Тази грешка създава трудности и за животновъдите.За да компенсират част от създадени злини от управленско поведение, Брюксел отпуска 15 млн. евро за насърчаване на месопроизводството. отговор Сигнализирай за неуместен коментар