Екип на Goldman Sachs и модните експерти от Teen Vogue обединиха сили за създаването на т.нар. „Teen Vogue – Goldman Sachs Love List” - списък на 50-те марки, които момичетата обичат, пише BusinessInsider.
Проучването е направено сред млади момичета, които познават добре марките, притежават техни стоки, говорят повече за тях и имат ясно мнение за това кои брандове са добри и кои не.
75% от марките, включени в списъка за 2013 г., отбелязват значителен напредък по някои показатели през 2014 г. Става дума за познаването им на национално ниво и по-голяма привлекателност.
За да избере 50-те топ марки, екипът на Goldman Sachs се е допитал до 1200 читателки на Teen Vogue за общо 350 бранда. Проучването се осланя на три показателя, всеки от които е с максимален резултат от 100 точки.
Две от метриките са стандарти – познаване и привлекателност. Първата показва дали потребителите познават марката, а втората – дали я харесват.
Третият показател носи името „от уста на уста“ и измерва колко от респондентите са обсъждали дадена марка с други хора, в сравнение с останалите брандове. Тази метрика е особено важна днес, когато момичетата използват все повече социални мрежи като Instagram и Pinterest, за да коментират модните си предпочитания.
Кои са десетте най-предпочитани марки от младите момичета можете да видите в нашата галерия!


Зрелищна катастрофа във Варна
Испания отново е първа по плажове със „Син флаг“
Един от мъжете, включил се в издирването на Наталия и Асен: Търсим дронове и доброволци
147 години от създаването на МВР
Григор Димитров бележи победи на "Уимбълдън"
Последният бюджет на Макрон вещае още политически хаос във Франция
Страховете от пренасищане на петролния пазар се възраждат
Вашингтонският монумент разказва 250г история
Унгария внася конституционен законопроект за отстраняване на президента
Жадната за енергия Азия вече извлича поуки от кризата в Иран
Британец си купи къща за 58 000 евро, колите в нея са за над 1 милион
Как Bora преобърна историята на Maserati
Toyota и Kawasaki форсират развитието на водородни системи
От първоаприлска шега до реалност - BMW M2 Dakar от Дубай
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Дупница обяви тридневен траур след трагедията в р. Струма
РСМ след Мицкоски: По-далеч от ЕС, по-близо до Орбан
Отмениха присъдата на пияния шофьор, обвинен за смъртта на Йордан Бозуков
Мъж е с прерязана ръка след трудова злополука в Разградско
Хотелиери и ресторантьори в Созопол: Сезонът започна повече от успешно
преди 11 години Target не е модна марка, а супермаркет като Metro, но по американски. Не знам как е попаднал в списъка. Анкетираните вероятно пазаруват там. отговор Сигнализирай за неуместен коментар