IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

Билетчето в София поскъпва от април

08:35 | 08.12.03 г.
Автор - снимка
Създател
Билетчето в София поскъпва от април
Билетът за градския транспорт вероятно ще поскъпне догодина заради очакваното увеличение на дизела, съобщи столичният кмет Стефан Софиянски. Според него, ако има промяна в цените, тя ще влезе от април.

Общината ще се опита да задържи цените, но това ще зависи от новите договори за доставка на гориво. Последното увеличение бе тази пролет, когато билетът стана 50 ст.

50 нови автобуса "Мерцедес" ще бъдат пуснати до края на годината по линии 280, 204, 11 и 83 в София. Возилата са доставени по транспортния заем за 35 млн. евро от ЕБВР. 34 от тях тръгват днес, а останалите - до 20 декември.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 00:44 | 09.08.05 г.
Специални проекти виж още
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още