IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

1,5 млн. лв. е началната тръжна цена за Каскада “Батошево”

11:51 | 01.04.04 г.
Автор - снимка
Създател
1,5 млн. лв. е началната тръжна цена за Каскада “Батошево”
Агенцията за приватизация обяви публичен търг с явно наддаване за продажбата на Каскада “Батошево”, включваща ВЕЦ “Батошево І” и ВЕЦ “Батошево ІІ”, обособени части от “НЕК” ЕАД, София.

Началната тръжна цена за каскадата е 1 500 000 лева, а стъпката на наддаване – 100 000 лева.

Депозитът за участие в търга е в размер на 200 000 лева.

Цената по договора ще се заплаща чрез банков превод по сметка на Агенция за приватизация.

Търгът ще се проведе на 31-ия ден считано от датата на обнародване на решението в Държавен вестник от 14.00 часа в сградата на АП. Цената на тръжната документация е 1000 лева и може да бъде закупена от Агенция за приватизация в срок до 30 дни от датата на обнародване.редметът на дейност на каскадата е производство и пренос на електрическа енергия, водоснабдяване и други.

ВЕЦ “Батошево 1” и ВЕЦ “Батошево 2” работят на каскаден принцип, като ВЕЦ “Батошево 1” ползва преработената вода от ВЕЦ “Батошево 2”.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 16:23 | 09.09.22 г.
Специални проекти виж още
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още