Изгрев-66 АД - град Пловдив обяви нетна неконсолидирана загуба в размер на 17 хил. лв. за 2005 г., в сравнение с 89 хил. лв. година по-рано, показват данните от представения отчет на БФБ-София.
Общите приходи от дейността за периода са 244 млн. лв., спрямо 332 хил. лв. за 2004 г. Обемът на произведената продукция през 2005 г. е намалял спрямо 2004 г. основно поради липса на пазар на отоплителните уреди, произвеждани в дружеството. Дейността на Изгрев-66 е съсредоточена върху производството на галови вериги, за които има поръчки, а предметът на дейност включва и извършване на други нестандартни услуги.
Спадат и разходите по икономически елементи за 2005 г. до 261 хил. лв., при 421 хил. лв. година по-рано.
Основният капитал на Изгрев - 66 е 73 хил. лв., а собственият – 51 хил. лв. Към края на декември 2005 г. дружеството разполага с хиляда лева по банкови сметки.
Вчера с книжата на дружеството се извърши една сделка за 80 акции на цена от 0,80 лв. за брой. На борсата има само оферти продава на ниво от 1 лев.
Свързани компании:


2 години и 8 месеца затвор за варненка, държала три вида наркотици
ВМС прие тържествено новия патрулен кораб "Храбри" във Варна
Евакуираните моряци от танкера „Кайрос” са предадени на Гранична полиция във Варна
Ватерполният „Комодор” с победа и минимална загуба в столицата
Тръмп: Сделката между Netflix и Warner може да бъде антитръстов проблем
Рей Далио: ОАЕ е като Силициевата долина за инвестиционния мениджмънт
Ново гранично напрежение заплашва мира Тайла
ООН търси 33 млрд. долара за хуманитарни мисии на фона на свито финансиране
Китайски изтребители прихванаха японски край Окинава
Къде е най-вероятно да ви излъже таксиметров шофьор
10 коли, които бяха близко до съвършенството
Завръщането на Toyota MR2 е все по-близо
Отстъпки от над 100 000 долара показват, че богатите не искат електромобили
Знаете ли какво крие BMW X5 (E53) в резервната си гума?
Турски трафикант изхвърли в морето 37 мигранти, едно дете загина
Кредитен експерт: Няма нищо страшно, плащаме с левове, рестото - в евро
Без съгласие между социалните партньори за бюджета на НЗОК
Как да се предпазим от фалшиви оферти и промоции за Коледа и Нова година?
Аналена Бербок: Украйна не трябва да отстъпва територия