Fibank (Първа инвестиционна банка) предлага на своите клиенти продукт без аналог на българския банков пазар за ремонт или текущи нужди – потребителски кредит „Дом +“.
Кредитът е със срок от 15 години и без изискване за обезпечение, като осигурява допълнителни средства за клиентите с активен ипотечен кредит от ПИБ.
„Дом +“ се отпуска в размер до 100 000 лева или тяхната равностойност в евро, а кандидатстването за кредита, подписването на договора и усвояването могат да се извършват и изцяло онлайн. За искания, подадени през сайта или приложението на банката My Fibank, както и на кратък номер *2265, не се дължи такса.
Новият потребителски кредит от Fibank е естествено допълнение към ипотечните кредити на Първа инвестиционна банка, които са с гъвкави условия. С ипотечния кредит „Право на избор“ клиентите нямат ограничение в размера на кредита и могат да финансират до 85% от пазарната стойност на бъдещото си жилище. Няма такси за кандидатстване и правно становище, а одобрението на база доход е в рамките на 1 работен ден.
Допълнителни предимства са:
- възможност за ползване на средства в режим на овърдрафт от 1 до 5 години;
- предварително одобрен лимит за овърдрафт и кредитна карта;
- максимална възраст на кредитополучателя към падежа на кредит - 75 години.
Първа инвестиционна банка допуска и покупката на имот със степен на завършеност „груб строеж“ при определени от банката изисквания.


Община Варна награди най-изявените доброволци за 2025 година
Тръгна петиция против отдаването на кортовете в "Чайка" на частни клубове
Хороскоп за 7 декември 2025
МААЕ: Защитният саркофаг на АЕЦ "Чернобил" е повреден
Виц на деня - 7 декември
Европа е изправена пред най-трудния момент в опитите си да избегне разрив със САЩ
Украйна и САЩ с „рамково споразумение“, но преговорите продължават
Дейвид Бут: Хората не вярват особено на алгоритмите
Дейвид Бут: Трендът е към услуги срещу такса, вместо комисионна
Дейвид Бут: Някои щати изискват да се инвестира извън Китай
Новото AUDI E7X изобщо не прилича на... Audi
Мercedes реши близкото бъдеще на G-Class
Как влияят на мощността диаметърът на цилиндрите и ходът на буталата
Бизнесмен организира погребение за късметлийската си кола
Уникална Toyota Mega Cruiser от 1996 година отива на търг
Ген. Атанасов: Ако този вот на недоверие не мине, ще се усилят протестите
Мирослав Великов победи в "Игри на волята", грабна чек за 100 000 лв.
Вашингтон и Киев отчитат напредък след срещите в Маями
Осъдиха българския шофьор, карал в насрещното в Гърция
Най-големият син на Болсонаро ще се кандидатира за президент на Бразилия