Всеки родител се надява и иска да помага на децата си. В някои случаи това означава да плаща месечната вноска по кредита за кола, а в други – да купи жилище на отрочето си. За някои родители обаче помощта и грижата се изразяват в прехвърляне на контролен пакет акции в големи корпорации или делегирането на бюджети за милиарди на синовете и дъщерите им.
Големите богатства се прехвърлят от родителите към децата им, които поемат щафетата в контролирането както на бизнеса, така и на имиджа на известната фамилия, се казва в публикация на CNBC.
Независимо дали решат да се отдадат на разрастване на семейния бизнес или заложат на запазване на богатството без амбиции за неговото увеличаване, възможностите, които се откриват пред наследниците, обикновено са големи и не са често срещани.
Вижте кои са „щастливците“, които са изтеглили късметлийския билет при раждането си по отношение на материалните придобивки и не са принудени да мислят за това как да подсигурят бъдещето си в галерията от снимки.


Призът „Спортист на Варна“ ще бъде връчен на 16 декември
Никола Цолов стартира от първа редица в Абу Даби
Тъжна вест! Почина поетесата Ружа Велчева
Елхите във Варна вървят от 30 до 300 лева
Природните бедствия са довели до силен ръст на имуществените застраховки у нас
ЕС търси Меркосур, за да се конкурира със САЩ и Китай, но предлага малко
Турската лира остава стабилна, а икономисти очакват ново понижение на лихвите
Юанът става все по-използван при паричните преводи
Noventiq ускорява AI трансформацията в бизнеса с Microsoft Copilot и нова експертна специализация
Уникална Toyota Mega Cruiser от 1996 година отива на търг
Tesla намали цената на Model 3 в Европа
Рембранд, Вермеер или Ван Гог – изберете сами
Audi готви още една изненада
Политик предложи премахване на червения светофар и знаците на пътя
ГЕРБ внесе предложението за закриване на комисията "Сорос" в парламента
След Пеевски и Коцев: Максим Генчев проси пари за "Карадажата" и от Мирчев
Два месеца преди игрите: Олимпийският огън беше запален в Рим
Издигнаха къщички и палатки за протестиращите фермери край Промахон-Кулата