Какви са предизвикателствата пред земеделците през 2017 г. - това ще обсъдят земеделци и експерти в Клуб Инвестор Агробизнес на 14 март.
Участниците във форума ще споделят идеи и опит за това как фермерите да станат по-конкурентоспособни и как как влияе досегашното финансиране върху целия сектор.
Фермери, представители на Министерството на земеделието и храните и експерти ще обсъдят какви са предизвикателствата и рисковете пред българските земеделци предвид ситуацията на пазара и в контекста на глобалната търговия.
Друга тема на форума са директните продажби, Наредба 26 за преработката на продукти във фермата, проблемите и предимствата за регистрираните по наредбата фермери, развитието на малкия и средния бизнес в земеделието.
В дебата ще участват експерти, които имат пряк опит и наблюдения във фермите, които са се заели да предлагат директно произведената продукция на потребителите.
На форума ще се обсъжда кога можем да говорим за иновации в земеделието, как те могат да бъдат внедрени и какви трябва да са резултатите от това, също и как новите технологии влияят на конкурентоспособността на земеделския бизнес.
Клуб Инвестор Агробизнес ще бъде на 14 март в София, в бизнес център Capital Fort (бул. Цариградско шосе 90).
Събитието се провежда с подкрепата на Българо-американска кредитна банка (БАКБ) – генерален партньор и Индустриален Холдинг България.
За събитието можете да се регистрирате тук.
***
Събитието се провежда с подкрепата на Българо-американска кредитна банка (БАКБ) – генерален партньор, Пионер Семена България, Bayer Crop Science и Netafim – Ирисист. Институционални партньори са Индустриален Холдинг България, Елана и Институтът за агростратегии и иновации.


Овъглено тяло на бизнесмен е открито в дома му в Банкя
Mъж е с опасност за живота след катастрофа край Варна
Международен музикален конкурс събира таланти във Варна
33-ма пияни или дрогирани водачи спипа КАТ за ден
Европейската награда за архитектура гостува във Варна
Nvidia обсъжда гаранция за OpenAI по AI проект за 500 млрд. долара
Електропреносната мрежа на САЩ се задъхва заради жегите и центровете за данни
Саудитска Арабия търси нов обход за петрола след заплахата на хутите
Кралският колеж в Кеймбридж затяга контрола след обвинения в сексуален тормоз
Ел Ниньо може да повиши глобалното затопляне с над 2°C през 2027 г.
60-годишен ЗАЗ се продава за 20 000 евро
JLR спира производството на базовия си модел
Осем неща в автомобила, без които може да минем
Автобус скъса мантинелата и навлезе в насрещното на „Цариградско шосе“
Луксозен SUV на Zeekr се заключи веднага щом напусна Китай
Цветът на лято 2026 е чили червено
Откриха 300 неизбухнали бомби под бивше летище в Атина
Актьорът Чейс Кроуфорд пак е ерген