Като комплимент към своите клиенти, доказалото се през годините застрахователно акционерно дружество „Армеец“ удължава пролетните си промоции по имуществените си застраховки. Изгодните промоционални предложения ще продължат до септември месец включително. В рамките на този период клиентите на дружеството могат да се възползват от сключване на застраховка „Защитен дом“ с 45% отстъпка от тарифата. Минималната застрахователна премия е 10 лв.
В сила остават отстъпките, които се предоставят за липса на щети, за комплексно застраховане, за еднократно плащане на премията и при самоучастие. Така общият сбор на приложените отстъпки може да достигне 50%. Всички полици „Защитен дом“, сключени при промоционални условия, по които не са регистрирани щети, запазват преференциите при подновяване на следващата година.
Продуктът е специално разработен с цел осигуряване на пълно застрахователно покритие на жилищни, вилни и стопански сгради, направените в тях подобрения, общо обзавеждане и лични вещи, битови електроуреди - аудиовизуална и електронна техника, стопанско имущество, произведения на изкуството и др.
Застраховката „Защитен дом“ осигурява покритие при пожар, мълнии, природни бедствия, аварии на ВиК, късо съединение, вандализъм, кражба чрез взлом, кражба с техническо средство и много други ежедневни рискове и опасности.
Процедурата при сключване е максимално улеснена за клиента – не се изисква първоначален оглед на дома и документи за собственост, а при застраховане на вещи срещу „Кражба чрез взлом” до 15 000 лв., не се налага те да се описват.
Вижте повече за застраховка „Защитен дом“, както и за още невероятни промоционални предложения и пакети на сайта на ЗАД „Армеец“.


Времето във Варна на 22 август 2026
Честваме паметта на свети мъченик Агатоник и на другите християни с него
Отбелязваме 149 години от Шипченската епопея
Черно море постигна първа победа за сезона
Тръмп иска възобновяване на диалога с Ким Чен-ун. Какви са целите му?
Продажбите свалиха златните запаси на Русия до най-ниското ниво от 2020 г.
Биткойн приближава $80 000 след най-голямото седмично рали от три години
Търговските преговори между САЩ и Канада се провалиха
Неволята кара Германия да загърби безрисковата си финансова култура
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Geely ще връща услугата, като помага на европейците да правят автомобили
Мегън Маркъл се завръща към актьорството
Бури и проливни дъждове причиниха щети в Германия
Помирението е далеч: Хари се връща в родината, ни вопъл от Уилям
След атаката с меч в шведско училище: най-малко един загинал и трима ранени