Дъщерната фирма Gambit Energy Storage тихо строи депо с мощности за съхранение от 100 мегавата
Добави ни в предпочитани източници в Google
преди 5 години И две цигарки завити ти стигат, да пафкаш и да мечтаеш за екологични батерии, в които ще събираш ток :) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години завий ми две централи за вкъщи... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години ще разбереш когато стане не толкова тайна... :) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Няма да строим централи, батерии ще правим. После се чудят що производителите бягат в Китай :] отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 5 години Тайно-тайно, мощността вече е ясна.Нещо за капацитета?.. отговор Сигнализирай за неуместен коментар