Фонд за енергетика и енергийни икономии - ФЕЕИ АДСИЦ-София /6EE/ свиква извънредно ОСА на 22.12.2009 год. от 10.00 ч. в гр. София, ж. к. Иван Вазов ул. Балша 1, ет. 5, при следния дневен ред:
- Овластяване на Съвета на директорите на Фонд за енергетика и енергийни икономии - ФЕЕИ АДСИЦ-София да сключи от името на дружеството като цесионер и обезпечен кредитор, с Енемона АД-Козлодуй /E4A/ като цедент и поръчител, договори за покупко-продажба на 2 броя вземания с клауза за поръчителство от страна на Енемона АД-Козлодуй, при параметри и условия посочени в мотивирания доклад на Съвета на директорите по чл. 114а от ЗППЦК;
- Овластяване на Съвета на директорите на Фонд за енергетика и енергийни икономии - ФЕЕИ АДСИЦ-София да сключи от името на дружеството с Енемона АД-Козлодуй /E4A/ договори за изменение и допълнение на договори за покупко-продажба на вземания, сключени между Енемона АД-Козлодуй и Фонд за енергетика и енергийни икономии - ФЕЕИ АДСИЦ-София на 14.07.2008 год., съгласно проекти представени като част от писмените материали по ОСА;
- При липса на кворум събранието ще се проведе на 05.01.2010 год. от 10.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 08.12.2009 год.
Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 04.12.2009 год.
Свързани компании:


Хърватия го закъса, инфлацията удари тавана за последните 30 месеца
Кметът на Варна: Автомобилният трафик по Алея Първа няма да бъде възстановен
Проф. Стоянович призова хората да спрат да оплюват Дара
„Възраждане” поиска оставката на Ивайло Мирчев като депутат
Варна е домакин на събитието „Professional Sandbox“ за млади хора и кариерно развитие
Защо европейският пазар губи натрупаната си инерция от началото на 2026 г.
Рядък щам на ебола без одобрена ваксина отне десетки животи в Конго
Киър Стармър има един последен ход: страхът от това какво ще последва
Глобалният интерес към редки мравки засилва контрабандата от Кения
Компания за AI чипове набра $5,55 млрд. в най-голямото IPO за годината
Mercedes отряза китайци и американци за бронираната S-Class
Hyundai прави EV по-евтини, без за променя батериите
Най-продаваната кола в историята празнува 60-годишен юбилей
Защо класическите Citroen-и нямат стандартен педал за спирачка
Ето я най-новата марка на BMW
Абитуриентският бал: Между 5000 и 8000 евро за празничната нощ
Костадинов с подкрепа към разносвача на храна от спора с Мирчев, "Възраждане" ще осигури адвокат
Дрон се е разбил в сграда в турския град Самсун на Черно море
МВР предупреди: Зачестяват случаите на телефонни измами
Студен въздух понижава температурите утре, на места ще вали