Санкциите срещу Русия ще бъдат удължени. Това коментира председателят на Управителния съвет на Института за пазарна икономика Красен Станчев в предаването "В развитие" по Bloomberg TV Bulgaria.
Все пак част от енергийните санкции ще отпаднат, прогнозира Станчев. Това ще се случи ако новият държавен секретар на САЩ - изпълнителният директор на Exxon Mobil Рекс Тилърсън, загърби очевидния конфликт на интереси, допълни той.
В момента САЩ са по-протекционистично настроени от ЕС, каза Станчев. Това е и причината търговското споразумение между ЕС и САЩ да трябва да се подпише възможно най-скоро, тъй като ползите за ЕС ще са по-големи, добави той.
Вижте целия разговор с Красен Станчев във видеото


9-годиeш от Аксаково e 6-и на Световното първенство по кордова акробатика
Кое е по-опасно: Прегряването на спирачките или това на двигателя?
Спипаха десетки преписвачи с "бръмбар" на матурата по БЕЛ само в едно училище
Сблъсък за милиони: Две суперколи на Lamborghini са унищожени след катастрофа (СНИМКИ)
Утре: В 1434 училища ще се проведе матура по профилиращ предмет
Иновациите в медицината вече лекуват доскоро нелечими метаболитни заболявания
Имотът в Airbnb носи доход, но и куп законови задължения
Тъмната страна на селфи туризма
IPO-то на SpaceX разчита на Мъск, AI и визията за Марс
СЗО поиска финансиране на кризата с ебола и хантавирус, САЩ реагираха
Най-странното Audi се върна на пътя
Прогноза: 23 милиона продажби на EV до края на 2026
Ferrari разработва виртуален съединител
Прегряването на спирачките е по-опасно от това на двигателя
Дилърите притискат Mercedes за бейби G-Class с ДВГ
Изгорихме ги като барбекю: Кадри показват как "Касапина на века" убива хиляди в Судан ВИДЕО 16+
5 грешки, които допускате в отношението си към партньора
Спорният правилник е приет в комисия, как ще работят депутатите?
Почина известен привърженик на Ботев Пловдив
Кайли Миноуг тайно се борила с рак за втори път
преди 9 години Поредният подарък за ръководството на Русия!В края на следващата календарна година това вероятно ще затвърди първото место на РФ по износ на селскостопанска продукция в света! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години "...Търговското споразумение между ЕС и САЩ да трябва да се подпише възможно най-скоро..."Още едно гнусно митювче на пиндостанска хранилка. Има си хас да не търка задните части на платците. Аман от отцепровавци. отговор Сигнализирай за неуместен коментар