"Лейбъристите настояваха всяка една публична компания във Великобритания да даде една трета от местата от управителния си съвет на представители на профсъюзите", коментира журналистът.
Той обясни, че плановете на Корбин са били за създаването на инфраструктурна революция.
"Тя щеше да бъде постигната с трансформационен фонд на стойност над 400 млрд. паунда. Всички пари от национализацията щяха да отидат за този фонд", посочи Баларев.
Според него след Корбин Лейбъристката партия не може да очаква ясен лидер.
Той коментира, че планът на Борис Джонсън е да изведе Великобритания извън Европейския съюз на 31-ви януари.
"След това ще започне 11-месечен преходен период до декември 2020 г. По време на този период няма да се промени нищо относно правата на гражданите от ЕС, но ще започнат преговори по търговско споразумение с Брюксел", каза още журналистът.
Баларев уточни, че Джонсън е обещал преходният период да не се удължава.


Кръвният център във Варна търси дарители с кръвни групи 0- и A-
Хороскоп за 29 юни 2026
Дете пострада в катастрофа
Три коли се блъснаха на Аспаруховия мост във Варна
Бленджини: Не е възможно да играеш два мача за 18 часа
Изкуственият интелект вече променя политиката в САЩ на всяко ниво
Инвестициите в здравеопазване увеличават икономическата мощ на страните
Квантовите компютри вече са тук. Но какво всъщност представляват?
Войната с Иран върна търговията през пустините на Близкия изток
Неапол изпреварва Милано като икономически двигател на Италия
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Путин призна: Преминаваме през труден период, обеща да се справи с предизвикателствата
Рекордна температура от над 36 градуса измериха в Русе
След земетресението във Венецуела: 33 души са спасени живи, хиляди все още са в неизвестност
Гълъб Донев: Спряна е обществена поръчка за 490 млн. евро за мантинели
Николов: В район „Приморски” установихме нещо доста по-притеснително
преди 6 години Брей,страхотно умозаключение,относно национализирането на някои "естествени монополи",като енергийния и водния сектор,сякаш там може да се вихри страхотна "свободна" конкуренция!Виж,съвсем друго нещо си е частния монопол - реже и дере,както му скимне,обаче,държавата не може да се меси,освен да му поднася на тепсия корумпираните си институции!А сега,г-да,"специалистите" да вземат да обяснят на нас овцестадото,как така се национализират ограбените "частни,свободно конкуриращи се банки",за бъдели спасени,защото били много големи,за да бъдат оставни да фалират???Ами,това не е ли социализъм бе кречетала,дето все виете срещу него,кога се отнася за човекопланктона и се правите,че не съществува,когато се отнася за Глобалните Банди Банките?!!! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 6 години Да то е голям плюс сигурно естествените монополи да притежават държавата , защото да са частни означава точно това. Може да стане толкова зле във Великобритания ако плановете за унищожение на Европа се объркат че и внуците им ще съжаляват. Я си представи че Европа спре да се надскача и да се *бори* с климатичните промени и да култивира Африка ..ами ако реши да се бие за да си пази границата сама а не да я успиват с учения на НАТО. С Великобритания изобщо няма нужда да се занимават точно сега. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 6 години ми то ЕС какво е ... жив социализъм ! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 6 години Британците имаха две възможности на изборите - Brexit или социализъм Що бе, щом се разбра, че Борис Джонсън сърбал кокaин, то колко му е и комунизъм!>?https://youtu.be/urbx8Lwme0Y?t=1422 отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 6 години Брексит или социализъм - това е най голямата глупост която съм чувал отговор Сигнализирай за неуместен коментар