Европейската комисия (ЕК) планира да използва събираните от промишлеността въглеродни такси, за да субсидира земеделските производители, притиснати от нарастващите разходи за торове, показва проект на документ, видян от Euronews.
Азотните торове се произвеждат с помощта на природен газ, който формира до 80% от производствените разходи. Европейската индустрия на торове е притисната заради войната на Русия в Украйна и продължаващите смущения в Близкия изток, като и двете събития доведоха до увеличаване на разходите за земеделските производители и увеличиха инфлационния натиск върху потребителите.
Брюксел планира да се справи с проблема, като насочи приходите от пазара на въглеродни емисии на блока, известен като Система за търговия с емисии (ETS), към селското стопанство в опит да ограничи покачващите се цени, свързани със затварянето на Ормузкия проток.
Все пак този ход може да предизвика негативна реакция сред енергоемките индустрии, които са длъжни да плащат за въглеродните емисии, свързани с тяхното производство. За разлика от тях, селското стопанство остава освободено от схемата за търговия с емисии.
Предложението, което все още подлежи на корекции, преди ЕК да го представи на 19 май, отразява признаването от страна на Брюксел на проблемите на земеделските производители, както и стратегическото значение на продоволствената сигурност.
Преди началото на конфликта в Близкия изток, фермерите в Европейския съюз (ЕС) протестираха срещу покачващите се цени на торовете, свързани с наложените от блока 50% мита върху беларуски и руски торове, въведени през юни 2025 г.
Полша, Франция, Германия, Испания и Италия бяха най-големите вносители на руски торове преди пълното въвеждане на таксите. Русия носеше около 30% от вноса на торове в ЕС между 2024 и 2025 г., показват данни на Евростат.
Наскоро ЕК обяви планове за забавяне на постепенното премахване на безплатните въглеродни квоти за сектора на торовете и други индустрии, което на практика им позволява да отделят повече замърсяване за по-дълъг период от време. Очаква се решението да генерира допълнителни приходи от приблизително 4 млрд. евро за пазара на въглеродни емисии в блока. Мярката обаче ще бъде обвързана с условието земеделието да инвестира в по-устойчиви алтернативи.
„Ще бъдат оценени варианти за по-бавна траектория за постепенно премахване на безплатните квоти за сектора на торовете, при условие че се увеличи производството на биобазирани (органични), кръгови или нисковъглеродни торове“, изтъква ЕК в документа.
Изпълнителният орган на ЕС обмисля също така използването на граничния въглероден данък, за да защити европейските производители от по-евтин внос, базиран на високи нива на емисии.
В опит да се намали зависимостта и да се диверсифицират веригите на доставка, документът предлага и създаването на „зелени амонячни коридори“ със страни от Африка и Близкия изток, подчертавайки как политиката за торовете се превръща в част от по-широката геополитическа енергийна стратегия на Европа.
Документът показва също, че ЕК планира да въведе по-строг мониторинг на пазара, евентуално стратегическо складиране, договори за разлика за въглеродни емисии и регулаторни мандати, предназначени да създадат „водещи пазари“ за зелени торове.


Съдът във Варна образува дело срещу спирането на проект за вятърен парк край Добрич
Варненец пропищя от денонощно бучащите коли и мотори: "Децата ми се будят по 10 пъти"
67 пожара потушени за денонощие в страната
Цената на петрола падна с над 2% след отказа на Тръмп да удари Иран
Попфолка осиротя: Отиде си Никсън - детето чудо от края на 90-те
Петролният спасителен пояс на Иран е изправен пред най-голямото изпитание досега
ЕС свива бюджетния си план след натиск от по-богатите държави членки
Най-ексклузивният Maserati на годината отдава почит на 100 години автомобилна история
Петролът удължава спада, след като Тръмп заяви, че сделката с Иран е близо
Защо е по-трудно за Китай да държи Северна Корея под контрол
Новата ORA 7 прилича на кръстоска между Beetle и Porsche
Ремонт на кола с ChatGPT – какво казват механиците
Honda вкарва близо милион коли в сервизите
Скритият „сервизен режим“ на капака предпазва главата и нервите
Xiaomi записа най-странния рекорд на Нюрбургринг
Васил Терзиев: "Топлофикация" има над 1 мрлд. евро задължения, трябват решения
Костадинов: Кой назначи външния министър
МВнР свали снимката на Велислава Петрова с голото рамо пред Хакан Фидан
Maserati отбелязва 100 години с емблематичния тризъбец със специален модел
Добросъседство: Журналисти от РСМ показаха среден пръст на Радев и Йотова (ВИДЕО)
преди 4 седмици Въглероден данък, дето никой не го иска Очакваме да бъде въведен и данък живот. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 седмици Преди доста години Роналд Рейгън произнесе една от най-прочутите си фрази, отразяваща недоверието му към държавната намеса и правителствените политики.Описа я така:" Когато нещо мърда, обложи го с данъци.Ако продължи да мърда, регулирай го.Когато спре да мърда, субсидирай го. " отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 седмици "...схемата за търговия с емисии..." И кой върти тая търговия? Финансовият капитал, като печели на гърба на будалите, без да произведе дори и един пирон. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 4 седмици Драги ми смехурковци, за какво земеделие бълнувате без СО2? С намаляването на СО2 растенията забавят растежа и плодородността си. Затова вместо марули и домати ще ядете хлебббалки и скакккалци. отговор Сигнализирай за неуместен коментар