Последните 37 броя от правата на И АР Джи Капитал – 2 бяха продадени днес на цена от 1,10 лв. С това търговията на първичен пазар приключи.
Търговията с правата на И Ар Джи Капитал-2 (R2ERGC2) на вторичен пазар продължава до 21 февруари, като днес не бяха сключени сделки, има само оферти купува на цена 1,30 лв. за брой.
Крайната дата за записване на новите акции е 17 март 2006 г., а всяко закупено право дава възможност за записване на една акция от увеличението на капитала с номинална стойност 1 лев и емисионна стойност 2 лв.
Днес на Българска фондова борса бяха сключени 3 сделки за 89 права на ТБ Стопанска и инвестиционна банка АД на цена 9 лв., като средната цена отчете повишение от 2,98 на сто.
Днес бе и последният ден за търговия на БФБ-София с правата, даващи възможност за участие в увеличението на капитала на банката, а на 24-ти февруари ще се проведе аукционът за продажба на неусвоени права.
Всяко закупено право осигурява възможността за записване на 0,245 от новите акции на банката с номинална и емисионна стойност 10 лв.
Днес бяха изтъргувани 20 акции на Стопанска и инвестиционна банка на цена от 48 лв. за брой, като офертите купува са на 46,70 лв., а продава - на 48,80 лв. за акция.
Свързани компании:


Рубио: България беше сред полезните за САЩ съюзници в НАТО по време на войната с Иран
Срещата с Тръмп даде на Си Дзинпин нещо, за което отдавна копнееше
Министър Ивкова: Онкологичният скрининг, като метод за вторична профилактика, е сред приоритетите ми
Ще поскъпнат ли самолетните билети в Европа заради кризата в Иран?
ЕС активно ще следи разпространението на хантавируса
Квантови сензори в Космоса ще са следващата революция в прогнозата за времето
В. Панев: Инфлацията може да се овладее с намаляване на паричното предлагане
Корейският фондов пазар е в плен на спекулативна мания
Лагард: Намираме се в повратен момент за реформирането на ЕС
Завръщането на Тръмп води до отлив на $3 млрд. китайски инвестиции във ВЕИ
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
DARA и "Бангаранга" са на финал на Евровизия
Денисиньо е новият шампион на Hell’s Kitchen, грабна 50 000 евро
Еврото, цените и властта: Накъде върви държавната намеса?
Сериалът "Тед Ласо" променил живота на Хада Уодингам
Как да изградим увереност?