Представители на над 210 компании от няколко континента, опериращи в сферата на медицината, денталната медицина и дерматологията, се събират в София от 29 до 31 май. Това ще се случи по време на международното изложение БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА в Интер Експо Център – възлов бизнес, технологичен и професионален форум за Балканите и Източна Европа. Организаторите от Интер Експо Център стартират и платформата си за подкрепа на инвестициите в медицината и денталната медицина ExpoLab.
Всъщност изложението е най-големият специализиран формат за медицина, дентална медицина, дерматология и естетика в страната ни. „Присъствието на толкова компании и очакването посещение от над 9000 души превръща България във важно място за бизнеса, специалистите, иноваторите и технологиите“, коментират организаторите от Интер Експо Център. И посочват, че щандове ще имат фирми от България, Румъния, Турция, Полша, Словакия, Италия, Франция, Китай, Южна Корея и Пакистан.
Изложението, за което откриваме повече на bulmedica.bg, ще съсредоточи вниманието на посетителите в няколко направления – бизнес в основните сфери, иновации, обсъждане на най-важните теми и start-up чрез бизнес инкубатора ExpoLab. Всичко това ще привлече на БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА производители, вносители, представители, дистрибутори и търговци на медицинско, дентално, дерматологично и естетично оборудване, обзавеждане, апаратура, инструменти, материали и консумативи.
БУЛМЕДИКА ще обособи професионална и бизнес платформа в сферата на медицината. БУЛДЕНТАЛ ще разгърне потенциала пред денталната медицина. А ДЕРМА & EСТЕТИКА ще създаде оптимални условия за дерматологията и естетичната медицина. Едновременно с това на GREEN LINE ще бъдат представени най-новите терапевтични, козметични и хранителни продукти, а качественият начин на живот е акцент на ANTI-AGING LIFESTYLE.
ExpoLab – бизнес инкубаторът
Организаторите от Интер Експо Център стартират и платформата за подкрепа на инвестициите в медицината и денталната медицина ExpoLab. Вратите на бизнес инкубаторът са отворени за всеки посетител. 6 медицински и дентални специалисти ще се възползват от тазгодишния кръг от финансиране. За целта, от 29 до 31 май, посетителите трябва да попълнят анкета. На случаен принцип, на 31 май, ще бъдат определени печелившите. Предстои раздаване на 6 start-up ваучера – един на стойност 3000 лв. и пет – всеки в размер на 1000 лв. Финансирането е предназначено за закупуване на оборудване и консумативи от фирмите-изложители на БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА.
Експертното и общественото внимание ще привлече поредица от съпътстващи събития. Сред тях са Форумът за женско здраве „Шифърът на дълголетието“ – организиран от Момичетата от града, в партньорство с Интер Експо Център, мащабен форум на Медицински колеж „Йорданка Филаретова“, формат, насочен към диабета и инсулиновата резистентност.
Професионалният формат БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА 2025 ще разкрие многообразие от възможности. Билетите за посещение ще откриете на www.iec.urboapp.com.


Оперираха Здравко от "Ритон"
Изтеглиха жребия за световното по футбол през 2026 г. Вижте всички групи
Спасители във Варна извадиха немска овчарка от 25-метров кладенец
Проблемите с водата в Аврен продължават
През 2024 г. България e сред най-засегнатите държави в ЕС от горски пожари
Защо противоборството между Китай и Япония расте
Какво представлява T-Dome системата на Тайван и може ли да парира китайски атаки
Биткойн към $50 000 и злато към $5 000? Ще се върнем ли към нормалното в 2026 г.
Как Украйна да получи замразените милиарди на Русия
Netflix купува Warner Bros. за $72 млрд. в брой и акции
Как влияят на мощността диаметърът на цилиндрите и ходът на буталата
Бизнесмен организира погребение за късметлийската си кола
Уникална Toyota Mega Cruiser от 1996 година отива на търг
Tesla намали цената на Model 3 в Европа
Рембранд, Вермеер или Ван Гог – изберете сами
Защо Джордж Клуни се ядосал на Брад Пит в далечната 1991 г.?
Кейт Мидълтън впечатли с най-голямата си тиара досега
5 храни, които „събуждат“ женските хормони
Политическите кампании вече и в TikTok, манипулациите там са лесни