IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

Заграждат Несебър с видеокамери и бариери с магнитни карти

13:22 | 29.03.04 г.
Автор - снимка
Създател
Заграждат Несебър с видеокамери и бариери с магнитни карти
10 лв. на ден ще струват картите за граждани, 50 лв. за търговци

Видеокамери и бариери с магнитни карти ще бъдат монтирани на главния вход в град Несебър в началото на летния сезон, съобщиха от пресцентъра на общината.

Досега подобни бариери имаше само на пропускателните пунктове в туристическия комплекс "Слънчев бряг".

Видеокамерите ще се монтират на бариерите с цел по-строга охрана на туристическия град през лятото. Бариерите ще бъдат пуснати на 1 юни и вдигнати на 30 септември.

През тях ще могат да минават само тези, които са си купили магнитни карти от общината. Цената за търговците ще бъде 50 лева на ден. Гражданите ще плащат само себестойността на картата - 10 лева.

Това лято в Несебър, Обзор и Равда отново ще бъдат пуснати в движение колите-паяци. Неправилно паркиралите коли ще бъдат вдигани, като ще се освобождават срещу такса от 30 лева.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 01:26 | 09.08.05 г.
Специални проекти виж още
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още