Боинг, който за първи път през 2003 г. загуби лидерската си позиция в света за доставки на самолети, изпреварен от европейския си конкурент Ербъс, желае да продаде открития си преди 75 години завод в Канзас. Заводът произвежда резервни части за самолети, като в него работят около 12 000 души.
Американският гигант възнамерява също така да се освободи от производствените си мощности в Тулса и Мак Алестер, Оклахома.
В началото на април Боинг обяви, че е доставил 76 самолета през първите три месеца на тази година, което е ръст от 7% на годишна база. От американския самолетостроител очакват да доставят общо 285 до края на 2004 г., което обаче е под очакванията за годишни доставки на Ербъс (300 самолета).
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Приключи монтажът на новото енергоспестяващо улично осветление в "Чайка"
Иван Шишков в парламента: Във Варна се вихри беззаконие вместо туризъм
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98%
SpaceX набира 25 млрд. долара дълг и рефинансира AI империята на Мъск
Фрейзър смята, че страните от Залива бързо ще възстановят щетите
Бесент: Предлагаме им моркови, но имаме и тояжки под ръка
Отчетът на Micron крие улики за бъдещата посока на AI бума
ЕС премина през бюджетния спор, без да разтревожи пазарите
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
Социалната пенсия за старост става 183,81 евро от 1 юли
Здрава Каменова представя дебютния си роман "Любов в насрещното"
Внимание мазут: Прониква през кожата и носи риск
Земетресение с магнитуд 4,9 е регистрирано в Егейско море