IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

Близо 2 млн. лв. е началната тръжна цена на “Техноресурс”

10:19 | 18.02.04 г.
Автор - снимка
Създател
Близо 2 млн. лв. е началната тръжна цена на “Техноресурс”
Агенцията за приватизация (АП) обяви публичен търг с явно наддаване за продажбата на 97.94% от капитала на “Техноресурс” ЕООД, Горна Оряховица, съобщиха от ведомството.

Началната тръжна цена е 1 960 000 лева, а стъпката на наддаване – 50 000 лева. Депозитът за участие в търга е в размер на 196 000 лева.

Търгът ще се проведе на 34-ия ден считано от датата на обнародване на решението в Държавен вестник от 14.00 часа в сградата на АП. Цената на тръжната документация е 1000 лева и може да бъде закупена от Агенция за приватизация в срок до 33 дни от датата на обнародване.

Предметът на дейност на дружеството е търговия с лагери, авточасти, горива.

* * *

АП обяви публичен търг с явно наддаване за продажбата на 100% от капитала на “Пътно поддържане - Ловеч” ЕООД, Ловеч, се казва още в съобщението на агенцията.

Началната тръжна цена е 300 000 лева, а стъпката на наддаване – 30 000 лева. Депозитът за участие в търга е в размер на 40 000 лева.

Търгът ще се проведе на 30-ия ден считано от датата на обнародване на решението в Държавен вестник от 14.00 часа в сградата на АП. Цената на тръжната документация е 1000 лева и може да бъде закупена от Агенция за приватизация в срок до 25 календарни дни от датата на обнародване.

Предметът на дейност на дружеството е текущ ремонт и поддържане на пътища; пътни принадлежности, пътни съоръжения; градски и общински комуникации и инфраструктурите около тях; зимно поддържане на пътища; проектанска , инженерингова и търговска дейност в страната и чужбина; всички видове услуги със строителна и друга техника; превоз на пътници и товари.

* * *

Агенцията за приватизация обяви търг с явно наддаване за продажбата на 100% от капитала на “Дезинфекционна станция - Добрич” ЕООД, Добрич.

Началната тръжна цена е 45 000 лева, а стъпката на наддаване – 2 000 лева. Депозитът за участие в търга е в размер на 5 000 лева.

Търгът ще се проведе на 30-ия ден считано от датата на обнародване на решението в Държавен вестник от 11.00 часа в сградата на АП. Цената на тръжната документация е 500 лева и може да бъде закупена от Агенция за приватизация в срок до 29 дни от датата на обнародване.

Предметът на дейност на дружеството е извършване на дезинфекции, дезинсекции, дератизации, оказване на консултации по проблемите на дезинфекции, производство и предоставяне на дезпрепарати и др.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 16:14 | 05.09.22 г.
Специални проекти виж още
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още