IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

Натрупаните партиди компенсаторки са въведени в регистъра на АП

11:07 | 14.01.04 г.
Автор - снимка
Създател
Натрупаните партиди компенсаторки са въведени в регистъра на АП
Продължава въвеждането на партиди компенсаторни инструменти в централния регистър на компенсаторните инструменти към АП, тъй като пристигат нови регистри от областните управи и бившите поземлени комисии, но потокът им значително е намалял. Това съобщиха за Investor.bg от Агенцията за приватизация.

В същото време са въведени всички регистри с натрупани компенсаторки, а въвеждането им продължи повече от година след старта на борсовата търговия с компенсаторни инструменти на 2 септември 2002 г.

Според данни на Централен Депозитар, публикувани в системата COBOS на БФБ-София, към 5 януари е имало 972.8 млн. лв. номинал компенсаторни инструменти в обръщение, от които 505.9 млн. лв. номинал са поименните компенсационни бонове.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 08:27 | 06.09.22 г.
Специални проекти виж още
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още