Писането на прекалено много съобщения на мобилния телефон може да изиграе лоша шега на здравето, или най-малко на пръстите ви, съобщи Tialoto.bg.
Хората, особено младите, които усилено пишат SMS-и на телефоните си, могат да заболеят от остър тендовагинит, показва изследване на италиански лекари.
Вижте още
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Oще 5 вериги се присъединяват към националната инициатива „Кошница с грижа“
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни
Националното състезание „Млад спасител“ се проведе във Варна
Иран увеличава износа на петрол през Ормузкия проток на фона на засилен трафик
Алхасан: Израел няма интерес преговорите да успеят
Алхасан: Страните от Персийския залив искат войната да спре
Алхасан: В Персийския залив има доста разочарование от САЩ
Горещата вълна в Европа се засилва, Франция обяви най-висока степен на тревога
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
Тригодишно дете почина в Пловдив, задавило се е