IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

Кен Бейтс придоби 50% от Лийдс за 10 млн. лири

13:01 | 21.01.05 г.
Автор - снимка
Създател
Кен Бейтс придоби 50% от Лийдс за 10 млн. лири
Бившият собственик на Челси Кен Бейтс придоби 50% от първодивизионния Лийдс за сумата от десет милиона лири, съобщи Dnes.bg, позовавайки се на Би Би Си.

Сделката бе обявена официално от настоящия собственик на клуба Джералд Краснер, който заяви: “Сделката ще осигури дългосрочно стабилизиране на клуба и може да е само в полза за тима”.

Очакванията са, че по-късно през деня 73-годишният Бейтс ще обяви плановете си за развитие на Лийдс.
Британският бизнесмен бе собственик на Челси до идването на Роман Абрамович в клуба през март миналата година. Тогава Абрамович закупи контролния пакет акции за 140 млн. лири.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 16:52 | 11.09.22 г.
Специални проекти виж още
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още