Всички сме чували, как една снимка може да е повече от 1000 думи. А каква е „стойността“ на едно видео? Измерена като ефект за бизнеса ви – тя е огромна, тъй като видеото е най-лесният и интуитивен начин за приемане на информация и е мостът, който най-бързо ви свързва с клиентите.
IAB Bulgaria организира Майстоски клас за видео маркетинг, на който ще научите какви са тенденциите и спецификите на пазара, как да изградите най-добрата стратегия за бизнеса си, как правите продуктово позициониране, как да измервате резултатите и още много теми.
Без значение дали ще ползвате видеото за увеличаване на продажбите, за по-голяма познаваемост на бранда, за промоция на нов продукт или услуга, за популяризиране на корпоративна социална отговорност или за how-to видеа, курсът ще ви помогне да разберете в детайл спецификите на този инструмент и как да извлечете максимума от него.
Обучението ще се проведе на 9-10 юни, хорариумът е 12 часа, а лекторите са професионалисти от реалния бизнес, които ежедневно развиват видео пазара в България.
Мария Атанасова е основател и мениджър на 7Talents - първия дигитален медиен екип в България, пионер в създаването на иновативни digital-first видео проекти, менажирането на инфлуенсъри в различни области и продуцирането на интерактивно ентъртейнмънт съдържание, уникално за всяка видео и социална платформа. Сред най-успешните проекти на екипа ѝ са уеб-сериалите "Не така, брат", "Следвай ме" и "Апартамент 404", както и хитови поредици за широка гама от аудитории като "Natali's Beauty", "Без Бутонки" и др.
Петър Владимиров е Client Service Director & Partner в дигиталната агенция Interactive-share.com. През последните 8 години се занимава с дигитални комуникации и реклама, а преди това с PR. Разработвал е дигитални стратегии с фокус на бизнес резултати за някои от най-големите рекламодатели. Участвал е в редица семинари, обучения и конференции в страната и чужбина. Има научни публикации на различни теми в областта на масовите комуникации.
Таисия Кръстанова, маркетинг мениджър в Streamer.bg, ще представи какво е live streaming и как той се ползва за постигане на комуникационни цели от водещи компании като Nestle, Purina, Braun, Fashion Days, Mtel, Audi и др. Тя е завършила „Приложни медии и комуникации“ в университет Duisburg-Essen, Германия, където открива своето влечение към потребителското поведение.
За да се запишете на обучението, пишете на office@iabbg.net.


Нов рекорд: Вижте кое е кучето с най-дълъг език в света
Подпалиха колите на жена в София (СНИМКИ/ВИДЕО)
Година затвор за варненски насилник, пребивал майка си и баба си за пари
Какво време ни очаква в петък?
Общината иска пари от Европа, за да осигури доброволците във Варна
Празни супертанкери се надпеварват за суров петрол
Складирането на петрол в Китай замъглява перспективите на търсенето
Новият модел на DeepSeek може отново да разтърси света през 2026 г.
Дезинформацията подкопа COP30 и възможностите за рационален икономически дебат
Най-лошата година за саудитските акции от 10 г. насам стресна трейдърите
Войната срещу автомобила: 20 непознати факта
Volkswagen Group се отърва от легендарно дизайнерско студио
Пет култови кросоувъра от началото на века, които си заслужават
Самолет кацна върху автомобил на магистрала
Европа се опита да спре китайците, но в крайна сметка им помогна
Левски разби "тигрите" от Бистрица и е на 1/4-финал за Купата
Дигиталният свят изкушава! Родители, общувайте с децата си
Unfold the Moment: Глобална премиера на нов безкомпромисен сгъваем смартфон - Huawei Mate X7, и FreeClip 2 с ново ниво на комфорт и елегантност
Почина баскетболният треньор Иван Евстатиев
Гуинет Полтроу и синът ѝ заедно на събитие, Моузес е одрал кожата на баща си